Dzień fotografii w Bełchatowie

Wczoraj w Bełchatowie z inicjatywy Urzędu Miasta został zorganizowany dzień fotografii, na który została zaproszona firma Pani Fotograf 🙂  Mieliśmy swoje stoisko, które było wyposażone w profesjonalne, ręcznie robione wąsy 🙂 . Wąsy oraz inne gadżety były przez nas wykorzystywane do robienia zdjęć wszystkim chętnym. Wszyscy śmiałkowie, którzy zdecydowali się na taką „aranżację” swojego wizerunku otrzymają swoje zdjęcia na  pocztę e-mail.

Poza tym na naszym stoisku można było skosztować moich własnoręcznych wypieków – jabłkowo cynamonowych muffinek, na które przepis możecie znaleźć tu: muffinki.

Poza nami na placu Narutowicz można było zapoznać się z ofertą innych fotografów, a także zobaczyć prace członków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Poniżej kilka zdjęć ukazujących nasze piękne twarze oraz przecudne stoisko :).

Pani Fotograf

dzień fotografii plac narutowicza Bełchatów

dzień fotografii Bełchatów zdjęcie stoiska Pani Fotograf

 Zapraszam też do zobaczenia moich zdjęć ślubnych z Bełchatowa: zdjęcia ślubne bełchatów piknikowe, zdjęcia z wesela bełchatów, fotografia noworodkowa bełchatów, plener ślubny fotograficzny bełchatów, fotograf ślubny bełchatów, fotografia rodzinna bełchatów, fotografia z chrztu bełchatów, rodzinna sesja zdjęciowa bełchatów, zdjęcia z przygotowań do ślubu bełchatów, fotoreportaż ślubny bełchatówhttp://www.panifotograf.eu/blog/aktualnosci/jesienny-plener-fotograficzny-w-belchatowie/, fotograf na chrzest bełchatów, fotografia ślubna piotrków trybunalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *