Film promocyjny dla firm – Pusia w salonie Czysta Łapka w Bełchatowie

Przedstawiam Wam Pusię, która kilka tygodni temu przeżyła metamorfozę w salonie strzyżenia i pielęgnacji psów „Czysta Łapka” w Bełchatowie.   To jak minęła ta wizyta i jak wygląda praca psiego fryzjera możecie zobaczyć na nakręconym przez nas filmiku oraz kilku zdjęciach poniżej. Jeśli posiadacie psa i jeśli mieszkacie w Bełchatowie lub okolicach to z czystym sumieniem polecam Wam usługi Ani, która prowadzi salon czysta łapka przy ulicy Czyżewskiego 97 w Bełchatowie. W jej ręce możecie oddać swojego pupila, ona się nim zaopiekuje, wykąpie, wyczesze i dzięki sprawnemu władaniu nożyczkami sprawi, że wasz pies będzie jeszcze piękniejszy.

Powiem Wam jeszcze,  że salom czysta łapka  jest naprawdę profesjonalnie wyposażony. Tylu różnych akcesoriów do czesania nie widziałam u zwykłego ludzkiego fryzjera 🙂 .

I jeszcze kilka słów dla tych, którzy prowadzą większe i mniejsze biznesy. Takie krótkie filmiki są świetnym sposobem na urozmaicenie strony internetowej firmy. Poza tym dzięki nim możecie pokazać swoim potencjalnym klientom jak wygląda świadczona przez Was usługa, dajecie się poznać i wyróżniacie się na tle konkurencji. Takie filmiki z łatwością rozprzestrzeniają się w mediach społecznościowych i stanowią świetną reklamę. Jeśli świadczycie ciekawe i wartościowe usługi lub sprzedajecie nietuzinkowe produkty z chęcią nagramy dla Was filmik, który pokaże Waszą pasje do tego co robicie i jednocześnie pomoże zdobywać nowych klientów.

salon czysta łapka Bełchatów

fryzjer dla psów Bełchatów - fotografia dla firm

zdjęcia pusi

zdjęcia i filmy dla firm - czysta łapka

czysta łapka Bełchatów -  jak wygląda praca psiego fryzjera