Fotograf na chrzest

Kilka zdjęć z chrztu małego Oliwiera . Chrzest odbył się w kościele parafialnym pod wezwaniem NMP w Bełchatowie. Jak wygląda wnętrze tego kościoła możecie zobaczyć na panoramach jakie wykonaliśmy tam jakiś czas temu: panoramy 360 .

Fotografowanie podczas chrztu wydaje mi się nieco bardziej trudne i skomplikowane niż podczas ślubów. A to dlatego, że zazwyczaj jednocześnie chrzczonych jest kilkoro dzieci (czasem nawet kilkanaście), do tego większość z nich ma swojego osobistego fotografa, który chce uwiecznić ten ważny moment w życiu każdej rodziny. Każdy fotograf podczas chrztu chce stać w jak najlepszym miejscu, aby mieć jak najlepsze zdjęcie, a liczba takich miejsc jest mocno ograniczona. Dlatego pod ołtarzem jest tłoczno i ciasno. Do tego wszystkiego trzeba działać szybko, bo ksiądz jak torpeda polewa głowy wszystkim dzieciom i nawet mu przez głowę nie przemknie myśl żeby poczekać sekundę, aż fotograf zrobi zdjęcie 🙂 . Ale mimo wszystko było fajnie 🙂 .

fotograf na chrzest

reportarz z chrzcin

chrzest Oliwierka

fotografia dziecięca Bełchtaów

fotograf dzieci

„Pani Fotograf” jako Fotograf w czasie chrztu – poniżej zdjęcia z chrztu

chrzest w Bełchatowie

54

53

chrzest zdjęcia

51

74

fotoreportarz z chrztu

81

pani fotograf zdjecia

90

Sesja plenerowa dla rodziców i rodziny w trakcie chrztu. Do zdjęć z kościoła z momentu chrztu klienci otrzymają także zdjęcia z mini plenerowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia dziecka z rodzicami oraz z chrzestnymi i dziadkami.

fotografia rodzinna Bełchatów

plener rodzinny Bełchatów

Gotowe zdjęcia z chrztu – zdjęcia nagrane na płytę – do płyty stworzona specjalnie dla nich zaprojektowana okładka – oraz zdjęcia wybrane oprawione w eleganckie passepartout.

2

gotowe zdjęcia