Kwitnący Interes – fotograficzny plener ślubny w Głogowie

W końcu znalazłam chwilę czasu na opublikowanie kolejnych zdjęć z pleneru ślubnego Karoliny i Pawła, który odbył się w Głogowie. Tak jak zapowiadałam przy prezentacji pierwszej części pleneru, którą możecie zobaczyć tu: plener ślubny Karoliny i Pawła cz 1.  , drugie miejsce w jakim wykonaliśmy zdjęcia jest naprawdę świetne! To wnętrze sklepu Kwitnący Interes, który mieści się w jednej z kamienic na Głogowskim Starym Mieście.

Bardzo dziękuję właścicielce Pani Kseni, która pozwoliła nam zrobić kilka zdjęć w tym przecudownym miejscu. 

Polecam Wam gorąco ten sklep. Znajdziecie w nim mnóstwo pięknych dodatków i akcesoriów do dekoracji wnętrz. To także świetne miejsce dla tych, którzy szukają prezentów, także tych ślubnych.

I wreszcie jeśli planujecie ślub to musicie tam zajrzeć koniecznie – w Kwitnącym Interesie znajdziecie dodatki, które mogą być wykorzystane do ozdoby kościoła i sali weselnej. Gdy nie będziecie wiedzieli co wybrać i zaczniecie gubić się w gąszczu pięknych przedmiotów właścicielka na pewno Wam pomoże. Pani Ksenia, bowiem nie tylko prowadzi butik, ale także zajmuje się organizacją, stylizacją i planowaniem ślubów.

Karolina i Paweł 2

I na koniec  zdjęcia z backstage 🙂

Kulisy sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *