Lekcje fotografii z najlepszymi fotografami za darmo!

Czy to możliwe? Aby uczestniczyć w 3 dniowym szkoleniu u znanego na całym świecie fotografa za darmo?

Ci z was, którzy znają creative live wiedzą, że tak! Można uczestniczyć w szkoleniach, które są prowadzone przez najlepszych światowych fotografów i nic za to nie płacić. Za pośrednictwem strony internetowej creative live możesz praktycznie co tydzień uczestniczyć w nowym szkoleniu. Fotografowie, którzy są zapraszani do realizacji szkolenia zdradzają tajniki swej pracy. Mówią o tym z jakiego sprzętu fotograficznego korzystają , jakie funkcje photoshopa są przez nich używane najczęściej i w jakich sytuacjach, i co ciekawe mówią także wiele na temat ich biznesów i tego jak zdobywają klientów.

To brzmi zbyt pięknie żaby mogło być prawdziwe? Też tak kiedyś myślałam, ale to prawda. Tak wartościowe szkolenia fotograficzne są tylko tam. Czy tkwi gdzieś jakiś haczyk? Właściwie nie poza tym, że szkolenia odbywają się w języku angielskim. Szkolenie z jednym fotografem trwa najczęściej 3 dni (od piątku do niedzieli), za darmo można je oglądać tylko na żywo. Ci, którzy w danym terminie nie mogą sobie pozwolić na siedzenie cały weekend przed komputerem mogą sobie je zakupić. Cena nawet jak na polską kieszeń jest przystępna (100-150 dolarów). Sama byłam kilkakrotnie w Polsce na szkoleniach fotograficznych, które kosztowały o wiele więcej a były delikatnie mówiąc bezużyteczne (oczywiście nie wszystkie, ale niektóre z nich).

Pod koniec sierpnia w creative live szkolenie będzie prowadzone przez Sue Bryce. Została zaproszona po raz drugi. Niedawno oglądałam wcześniejsze szkolenie – było rewelacyjne. Popłakałam się ze wzruszenia ze 3 razy 🙂 . Sue robi przepiękne zdjęcia, zwykłym kobietom, którym wydaje się że nie wyglądają jak modelki, ale na jej zdjęciach wyglądają olśniewająco. Wiek nie ma znaczenia! Kobieta może mieć 18 a może mieć 88 lat i na zdjęciach wykonanych przez Sue będzie wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa. Ostatnio Sue Bryce opowiadała też wiele o tym jak wyglądały początki jej kariery fotografa i o tym jak rozwijała swój biznes.

Na szkolenie z Sue Bryce czekam z wielką niecierpliwością i wszystkim, którzy fotografują kobiety je polecam.