Monika i Dawid – klip ślubny Trzebnica

Pani Fotograf znowu zajęła się filmowaniem. Tym razem uwiecznialiśmy ślub Moniki i Dawida, który miał miejsce niedaleko Wrocławia. Poniżej krótki, niespełna 3 minutowy klip ślubny. Na dłuższą wersję jak zwykle trzeba będzie poczekać.

filmowanie ślubów

kamerzysta na wesele Wrocław

klip ślubny

Na marginesie powiem Wam, że jeśli nie wiecie gdzie wybrać się krótszą lub dłuższą wycieczkę to polecam:

-Oborniki Śląskie, które niegdyś były miejscowością uzdrowiskową i  sanatoryjną. Można tam odnaleźć wiele charakterystycznych willi. (My w Obornikach towarzyszyliśmy „z kamerą” Pannie Młodej podczas pobytu u fryzjera).

– Bagno (wieś oddalona o około 10 km od Obornik Śląskich). My tam filmowaliśmy ceremonię ślubną w kościele Wniebowzięcia NMP. Do kościoła oczywiście warto zajrzeć i obejrzeć naprawdę ładny ołtarz główny oraz dwa ołtarze boczne.  Poza tym kilkadziesiąt metrów od kościoła znajduje się Wyższe seminarium Duchowne Salwatorianów, które musicie odwiedzić jeśli będziecie w tej okolicy. Ponieważ seminarium mieści się w pięknym odrestaurowanym kompleksie pałacowym, do którego przylega  park z imponującymi okazami drzew. Sceneria w tym miejscu jest naprawdę niezwykła.

– Brzeźno – wieś w której znajduje się piękny pałac zaadaptowany na hotel oraz restaurację, a część terenu przyległego do pałacu została przekształcona w pole golfowe. Do Brzeźna trafiliśmy przypadkiem w drodze do domu panny młodej, która mieszka kilka kilometrów od tej wsi.

– Trzebnica – w której zabytków do zwiedzania jest kilka, my na chwilę zerknęliśmy do bazyliki św Jadwigi Śląskiej  i szybko musieliśmy wrócić na salę weselną, gdzie uwiecznialiśmy przyjęcie weselne na filmie.

Ten obszar dolnego śląska oddalony o kilkadziesiąt km od Wrocławia jest naprawdę malowniczy i wart zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *