Wizytówka Pani Fotograf

Nie mogę się powstrzymać, żeby nie pokazać Wam moich nowych wizytówek, z których jestem bardzo dumna i niezmiernie zadowolona.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie „przed i po”. Muszę się Wam przyznać, że obydwie są mojego projektu. I o ile ta nowa to powód do dumy, to ta stara jest i była powodem zażenowania. „Przed” to wizytówka jaką rozdawałam do wczoraj. Przyznam jej wręczanie komukolwiek nie należało do przyjemności. Ogromnie się jej wstydziłam, bo dobrze wiedziałam, że mogę zrobić lepszy projekt. Niby wizytówka ma spełniać podstawową funkcję – czyli przekazywać dane kontaktowe danej osoby czy firmy. To myślę, że wizytówka firmy, która zajmuje się dziedziną kreatywną czyli choćby wykonywaniem sesji zdjęciowych czy filmów powinna być nieco fajniejsza wizualnie. Wiedziałam to od dawna. Ale uwierzcie mi nie miałam wczesnej ani głowy, ani czasu na wymyślenie czegoś fajnego. Wizytówek jednak potrzebowałam więc poszłam na łatwiznę i w 5 min. przerobiłam jakiś darmowy szablon i wysłałam do wydruku. Konsekwencją tego było to, że przez cały sezon ślubny rozdawałam te badziewia podczas różnych spotkań z klientami. Ale koniec tego! Od dziś zaczyna się era idealnych wizytówek. Kilka dni temu  się zmotywowałam i zrobiłam nowy wizytówki.

Muszę tu dodać, że wizytówki w takiej formie nie powstały by prywatne spotkanie z założycielem Agencji Kreatywnej AQQ , podczas którego temat zszedł na wizytówki i różne pomysły na nie. Kto by pomyślał, że zwykła wizytówka dostarczy, aż tylu emocji podczas spokojnego wieczoru. Swoją drogą jeśli ktoś z Was planuje jakąś kampanie z wykorzystaniem np. Socjal Media to w Agencji AQQ znajdziecie osoby z ogromna ilością niesamowitych pomysłów.

stare i nowe wiztytówki

wizytówki Pani Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *