Zdjęcia i panoramy w salonie BIOLINE we Wrocławiu

Poniżej kilka zdjęć przedstawiających wnętrze jednego z Wrocławskich salonów urody, wykonane przy okazji tworzenia multimedialnej wycieczki po wnętrzu BIOLINE. Wnętrza naprawdę ładne, właściciele dbają o dobry klimat i atmosferę, aby każdy gość mógł się odprężyć i zrelaksować. Wszystkim zestresowanym osobom polecam oddać się w ręce Pana Piotra, który jest zawodowym masażystą i fizjoterapeutą. W gabinecie masażu BIOLINE mamy do wyboru szereg zabiegów, począwszy od masażu gorącymi kamieniami, poprzez masaż antycellulitowy, masaż relaksacyjny a także masaż kręgosłupa, który pomoże zlikwidować uciążliwy ból pleców.

Salon Urody Bioline Wrocław zdjęcia

W istniejącym ponad 10 lat salonie urody w którym mieliśmy okazję wykonać zdjęcia wnętrz, można skorzystać także z zabiegów, które pomogą upiększyć nasze całe ciało. Zarówno Panie jak i Panowie mogą skorzystać z klasycznych zabiegów  manicure i pedicure, oraz bardziej specjalistycznych zabiegów pozwalających upiększyć dłonie i stopy.

zdjęcia w salonie masażu we Wrocławiu

Ponadto istnieje możliwość wykonania makijażu permanentnego kompleksowych zabiegów kosmetycznych twarzy oraz całego ciała. Salon BIOLINE mieści się przy ulicy Komandorskiej 53 L we Wrocławiu. Wewnątrz znajdziecie kilka  elegancko urządzonych gabinetów. W każdy możecie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Strona internetowa salonu to: http://kosmetyka-wroclaw.com/ a do gabinetu masażu Pana Piotra: http://www.gabinetmasazu.wroclaw.pl

fotografia wnętrz gabinet masażu

Aby dokładnie obejrzeć wnętrza salonu BIOLINE możecie obejrzeć kilka zdjęć i panoramę 360 jaką wykonaliśmy we wewnątrz tego wnętrza.

Wirtualny spacer po gabinecie masażu wrocław bioline

One thought on “Zdjęcia i panoramy w salonie BIOLINE we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *