Zdjęcia z przygotowań do ślubu Aliny i Mikołaja – Wschowa

Fotografia ślubna Wschowa / Szlichtyngowa

Każda Panna Młoda jest wyjątkowa, każda wygląda olśniewająco.  Ale ta, na której ślubie byłam i zdjęcia robiłam ostatnio jest naprawdę bliska mojemu sercu :). Alinka, moja bardzo dobra koleżanka stanęła na ślubnym kobiercu w październikową sobotę. Miałam zaszczyt fotografować przygotowania do ślubu, a potem ogromny przywilej uczestnictwa jako gość w ceremonii zaślubin oraz przyjęciu weselnym. Była to dla mnie bardzo miła odmiana i odskocznia od pracy fotograf ślubnego. Już dawno nie byłam na weselu dla czystej celebracji tego ważnego dla każdej Pary Młodej dnia.

Przygotowania do ślubu zaczęły się jak to zwykle bywa rano. Z aparatem w ręku towarzyszyłam Alinie u fryzjera oraz kosmetyczki. To niesamowite patrzeć na przemianę Panny Młodej. Powiem Wam, że makijaż i nowa fryzura od razu wpływają na zmianę postawy ciała, nawet bez wpiętego welonu i bez sukni ślubnej widać, że to Panna Młoda.

Przygotowania do ślubu miały miejsce we Wschowie, małej miejscowości w województwie lubuskim. Miejscowość naprawdę niewielka, ale salon kosmetyczny, w którym Panna Młoda się przygotowała wystrojem oraz obsługą niejeden salon kosmetyczny w duży mieście przewyższa.  Dość mojego gadania, poniżej kilka zdjęć z przygotowań do ślubu Alinki i Mikołaja.

przygotowania do ślubu sesja zdjęciowa

Zdjęcia z przygotowań do ślubu – fotografia ślubna Wschowa / Szlichtyngowa

przygotowania do ślubu we Wschowie

Ślub Aliny i Mikołaja

zdjęcia z przygotowań do ślubu wschowa

fotograf ślubny wschowa

Zdjęcia ślubne – miejscowość Wschowa

zdjęcia ślubne pani fotograf

zdjęcia ślubne Wschowa 1

zdjęcia pani fotograf wschowa

www.panifotograf.eu 1

Ogromne podziękowania za zaproszenie na wesele, oraz jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia dla Alinki i Mikołaja składamy my (czyli Agnieszka i Michał) :).


Fotograf ślubny Głogów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *