Album ślubny – jak wygląda i dlaczego lubię je tworzyć? | ślub Głogów

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was na film, na którym możecie zobaczyć jak wyglądają zdjęcia ze ślubu Pauliny i Szymona, ślub odbył się w Głogowie. Zdjęcia zostały umieszczone w albumie ślubnym, tradycyjnym z 40 czarnymi stronami. Zdjęcia są wydrukowane na papierze fotograficznym w kilku formatach. W większości są to zdjęcia w rozmiarze 9x13cm, oraz zdjęcia w formacie 15x21cm. Zdjęcia do albumu wybrałam sama, tak aby wszystkie się ładnie prezentowały i do siebie pasowały. Zdjęcia do albumu ślubnego staram się wybierać tak aby tworzyły piękną i spójną historię z tego wyjątkowego dnia ślubu.

Album ślubny – zobacz jak wygląda na filmie:


Okładka albumu ślubnego jest jasna i znajduje się na niej spore zdjęcie z pleneru ślubnego jaki wykonaliśmy w innym niż ślub dniu.

Poza albumem Paulina i Szymon otrzymali także, pendrive ze zdjęciami w postaci plików jpg. Pendrive jest umieszczony w zaprojektowanym przez nas pudełeczku. Poza tym młoda para w prezencie otrzymała jeszcze pudełeczko w którym umieściliśmy wydrukowane zdjęcia z pleneru ślubnego oraz kilka wydrukowanych i oprawionych w passe-partout zdjęć – wszystko możecie zobaczyć na filmie.

album ze zdjęciami ślubnymi

Dlaczego uwielbiam robić albumy ślubne?

Oczywiście powtarzałam to już wielokrotnie, że bardzo lubię wykonywać albumy ślubne i sprawia mi to naprawdę wiele radości. Jakoś nie mogę się przekonać do bardziej nowoczesnych i może bardziej odpornych na mechaniczne uszkodzenia fotoksiążek i foto albumów. Wiem, że jest to modne i wielu fotografów oferuje właśnie fotoksiążki i odchodzi od tradycyjnych albumów ze zdjęciami, jednak ja się jakoś do nich nie mogę przekonać. Nie twierdzę, że albumy tradycyjne są ładniejsze od fotoksiążek (pięknie zaprojektowana fotoksiążka, wykonana z porządnych i eleganckich materiałów może być równie piękną pamiątką jak albumy, które oferuję) ale mnie wklejanie zdjęć do albumów relaksuje i pozwala „odpocząć” od siedzenia przed komputerem (choć oczywiście wybranie zdjęć do albumu tradycyjnego także wymaga kilku godzin pracy przed komputerem).

album

Czy warto zainwestować w album ślubny?

Wiem, że w dzisiejszych czasach pliki .jpg zdominowały świat i wiele par młodych nie widzi potrzeby zakupu albumu ślubnego z wydrukowanymi zdjęciami. Wiele z nich myśli, że wystarczą im po prostu zdjęcia w postaci plików jpg i że album ślubny to niepotrzebny wydatek. Jednak uwierzcie mi album ślubny to inwestycja na całe życie. To coś namacalnego co możecie dotknąć, poczuć w dłoniach, usłyszeć szelest przekładanych kartek papieru (a nie tylko klikania myszki). Oglądanie zdjęć w albumie to naprawdę inna jakość odbioru zdjęć. Pliki JPG nie dostarczą Wam tylu wrażeń co zdjęcia wydrukowane. Albumy ślubne, które my oferujemy są naprawdę wysokiej jakości, są niepowtarzalne i tworzone dla każdej pary indywidualnie, nie kupicie takiego albumu w sklepie. Wszyscy nasi klienci, którzy początkowo z rezerwą podchodzili do zakupu albumu, po jego otrzymaniu byli zachwyceni i cieszyli się, że w niego zainwestowali.

zdjęcia ślubne w albumie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *