Święta, małe podsumowanie roku i życzenia + film

Na wstępnie chciałam Wszystkim klientom (byłym, obecnym i przyszłym) , znajomym i nieznajomym odwiedzającym blog Pani Fotograf życzyć radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Dziękuje Wam za to, że nam zaufaliście i korzystacie z naszych usług. Wbrew pozorom rok 2013 nie był dla nas wcale taki pechowy. Mogliśmy zrealizować naprawdę wiele sesji fotograficznych ślubnych, rodzinnych i dziecięcych. Mieliśmy także okazję współpracować z kilkoma firmami i instytucjami i dla nich wykonać sesje zdjęciowa (zdjęcia wnętrz, panoramy 360 i multimedialne wycieczki oraz zdjęcia kulinarne).

W tym roku stało się coś jeszcze – Pani Fotograf odkryła funkcję filmowania w swoim aparacie. Od teraz poza usługami fotograficznymi możecie także korzystać z usług filmowania. Przygotowywanie filmów to dla na naprawdę świetna zabawa. Na filmach uwieczniamy nie tylko śluby, wykonujemy także portrety rodzinne w formie video, teledyski narzeczeńskie oraz przygotowujemy filmiki dla firm.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za owocną i udaną współpracę. To dla Was cały czas uczymy się i szukamy nowych inspiracji bo nie robimy zdjęć i filmów dla siebie tylko dla Was i robimy wszystko żeby uwieczniać ważne momenty w Waszym życiu w jeszcze bardziej kreatywny i nowoczesny sposób jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Poniżej filmik podsumowujący rok 2013, znalazł się on już na odświeżonej stronie głównej Pani Fotograf, ale wiem, że część z Was zagląda tylko na bloga więc tu też musi się on pojawić 🙂 . Z racji ograniczonej długości filmiku (trwa około 2 minut) nie wszystkie realizacje foto i video wykonane w 2013 roku udało nam się w nim zmieścić.

I oczywiście z racji tego, że fotografia kulinarna jest moim wielkim hobby, kończę wpis kulinarnymi zdjęciami.  Przepis na aromatyczne  ciasteczka kawowo – pomarańczowe znajdziecie na prowadzonym przeze mnie blogu kulinarnym Pani fotograf gotuje

 życzenia od Pani Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *