Film ślubny Nicole i Tomasz | Teledysk ślubny

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was na film ślubny Nicole i Tomka. Jakiś czas temu mała zapowiedź tego filmu się już tu na blogu pojawiła, możecie ją zobaczyć tu: teledysk ślubny Rawa Mazowiecka . Poniższy teledysk ślubny jest krótszą wersją godzinnego filmu ślubnego. Mówiłam już o tym, że Tomek i Nicole to wyjątkowa para. Znają się naprawdę od dawna. Poznali się w szkole podstawowej (dobrych kilkanaście lat temu!). Mimo tego, że znają się od tak dawna i od tak dawna są parą nadal się kochają – i to naprawdę widać.

Nicole i Tomek to niesamowita para, na swój ślub przylecieli do Polski aż z Australii gdzie na co dzień mieszkają. Jednak z racji tego, że duża część ich rodziny mieszka w Polsce postanowili tutaj zorganizować swój ślub. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej. Ślubu udzielał znajomy ksiądz, który przyleciał razem z Młodą Parą z Australii.  Przyjęcie weselne odbyło się w Dworku Magnat w Sochaczewie.

Oczywiście Parze Młodej towarzyszyliśmy już podczas przygotowań do ślubu. Swój pracowity dzień zaczęliśmy wraz z Nicole od porannej wizyty u fryzjera, następnie oczywiście udaliśmy się na makijaż. Reszta przygotowań Panny  Młodej miała miejsce w domu babci Pana Młodego. Tam czekały cztery druhny, kfilmtóre pomagały i wspierały Nicole w ostatnich przygotowaniach.

Tak na marginesie fachowa pomoc przy założeniu sukni ślubnej jest naprawdę niezbędna i jeśli planujecie ślub to pamiętajcie o tym żeby podczas przygotowań towarzyszył Wam ktoś kto wie jak Waszą suknię założyć i zapiąć. To oszczędza Pannom Młodym nerwów i stresu. Oczywiście Nicole miała 4 pary rąk do pomocy, które poradziły sobie świetnie podczas zakładania sukni ślubnej. Jeszcze jedna uwaga, jako że często dostaję pytania gdzie dana Panna Młoda kupiła suknię ślubną od razu uprzedzę – ta suknie, którą widzicie na teledysku ślubnym poniżej przyleciała razem z Nicole z Australii. Oczywiście Tomek, także miał czterech pomocników (drużbów), którzy wspierali go na kilka godzin przed ślubem i pilnowali żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

Ślub odbył się w sierpniu, pogoda była naprawdę piękna. Lato w tym roku było naprawdę upalne, ale w dniu ślubu Nicole i Tomka było naprawdę idealnie. W Rawie Mazowieckiej oraz w Dworku Magnat w Sochaczewie, w tym dniu nie było za gorąco ani za zimno, myślę że zarówno dla nas jak i dla przybyłych na uroczystość gości temperatura i warunki pogodowe były idealne. Poza tym dla wszystkich był to wyjątkowy i wzruszający ślub Para Młoda wręcz promieniała miłością i radością. Dziękujemy bardzo, że mogliśmy Wam towarzyszyć i być częścią tego pięknego i wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *