Film ślubny Nicole i Tomka | teledysk ślubny Rawa Mazowiecka

Cześć! U mnie praca cały czas wre. Pomału sezon ślubny się kończy, ale to nie znaczy, że mam mniej pracy. Wręcz przeciwnie! Została mi jeszcze obróbka zdjęć ślubnych i montaż filmów jakie mieliśmy możliwość w tym roku realizować. Ostatni tydzień spędziłam na intensywnym przeglądaniu materiału nagranego w dniu ślubu Nicole i Tomka. Zmontowałam też krótki film ślubny. Oczywiście na przygotowanie pełnej wersji filmu potrzebuję jeszcze trochę czasu, ale wiem, że zarówno Państwo Młodzi jak i ich rodziny nie mogą się doczekać filmów i zdjęć więc taki krótki filmik mam nadzieję ułatwi oczekiwanie na dłuższą wersję filmu ślubnego.  Ta wyjątkowa para wzięła ślub w drugiej połowie sierpnia nieopodal Warszawy. Ceremonia zaślubin miała miejsce w Rawie Mazowieckiej, a przyjęcie weselne miało miejsce w oddalonym o ponad 60 km od Rawy,  Sochaczewie.

Nicole i Tomek na co dzień mieszkają w Australii, jednak ich korzenie wywodzą się z Polski. W Polsce też mieszka znaczna część rodziny ich rodziny, dlatego to właśnie tu, a nie w Australii odbył się ich ślub, który był naprawdę wyjątkowym wydarzeniem.

Oczywiście z powodu znacznej odległości jaka dzieli Polskę i Australię nie mogłam się spotkać i zapoznać z tą parą wcześniej, dlatego nasze pierwsze spotkanie odbyło się w piątek na dzień przed ślubem. Wtedy też nagraliśmy kilka dodatkowych ujęć, które będą umieszczone w filmie ślubnym. Wybraliśmy się na krótki spacer nad zalew w Rawie Mazowieckiej. Nicole i Tomek opowiedzieli mi też wtedy trochę o sobie. Znają się naprawdę długo – poznali się już w przedszkolu! To pierwsza para jaką poznałam, która zna się od tak dawna 🙂 .  Zapraszam Was na zapowiedź filmu  w postaci teledysku ślubnego. 

nowoczesny film ślubny Warszawafilm ślubny Rawa Mazowieckasesja narzeczeńska Rawa Mazowieckakamerzysta na ślub Rawa Mazowiecka

Cały film ślubny zobaczysz tu: film ślubny rawa mazowiecka tam też znajdziesz więcej informacji o dłuższej wersji filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *