Fotografia wnętrz i panoramy 360 dla wynajmujących lokale/biura

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia oraz panoramy 360 jakie wykonaliśmy dla właściciela nieruchomości zlokalizowanej w Pabianicach. Właściciel widocznej na zdjęciach nieruchomości posiada biura do wynajęcia dlatego uznał, że zarówno tradycyjne zdjęcia jak i panoramy 360 są świetnym narzędziem umożliwiającym pokazanie obiektu potencjalnym najemcom. Takie zdjęcia umieszczone w internecie umożliwiają wstępne obejrzenie biur i całego budynku bez konieczności wychodzenia z domu/biura. Oszczędza to czas potencjalnego najemcy, który nie musi specjalnie jechać na osobisty rekonesans, wstępnie może on obejrzeć obiekt przez internet i dopiero w momencie gdy dojdzie do wniosku, że obiekt wart jest osobistego zobaczenia może udać się tam osobiście.

Wirtualna wycieczka złożona z 10 panoram 360stopni – biura do wynajęcia

wirtualna wycieczka panoramy 360 biura do wynajęcia

Fotografia wnętrz – biura do wynajęcia

fotografia wnętrzfotografia wnętrzfotografia wnętrzfotografia wnętrz
Jak widzicie dzięki fotografii wnętrz i panoramom 360 stopni można bardzo rzetelnie pokazać daną nieruchomość do wynajęcia. Wirtualna wycieczka po nieruchomości sprawia, że człowiek oglądający ma wrażenie że był tam osobiście – nie ma potrzeby tam jechać – no chyba tylko po to aby podpisać umowę na wynajem – ale i to można teraz załatwić tak naprawdę przez internet 🙂
Jeśli masz nieruchomość do wynajęcia lub lokal usługowy to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na realizację wirtualnych wycieczek, panoram 360 czy fotografii wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *