Nowoczesne i romantyczne filmy ślubne w Poznaniu

Dzień dobry!

Wiem, wiem…. dawno nie było żadnej aktualizacji na blogu Pani Fotograf. To, że się mało tu udzielamy i na blogu nie odzywamy nie oznacza, że próżnujemy. Jakoś tak po prostu wyszło, że nie miałam czasu na prezentacje rzeczy nad którymi intensywnie pracowaliśmy. Ale dziś mam chwilę więc pokarzę Wam fragmenty nowoczesnego i romantycznego filmu ślubnego, który nagraliśmy nieopodal Poznania. 

filmowanie ślubu poznań

Każdy ślub, którego możemy być częścią i który mamy zaszczyć uwieczniać na zdjęciach lub filmach jest dla nas wyjątkowy. Na każdym ślubie dajemy z siebie 200% normy, podnosimy poziom swojej energii życiowej do ekstremalnie wysokiego poziomu. Cały czas jesteśmy zwarci, gotowi i czujni. Nawet jeśli pozornie nic nie robimy, to nasze mózgi cały czas intensywnie pracuję i obmyślają kolejne ujęcia do filmu ślubnego. Nasze głowy w dniu ślubu nie mają ani chwili przerwy. Dlatego po ślubie musimy odpocząć przez cały następny dzień i zregenerować siły (nie wiem czy wszyscy fotografowie ślubni i kamerzyści ślubni mają tak samo? czy tylko my tak intensywnie w dniu ślubu myślimy i na drugi dzień są z nas po prostu „wypompowane dętki” ?). Nie ma dla nas znaczenia, czy para ma większy czy mniejszy budżet na organizację przyjęcia weselnego i czy odbywa się on w pięciogwiazdkowym hotelu czy w małej restauracji lub sali wiejskiej, zawsze pracuję z takim samym zaangażowaniem. Jednak nie ukrywamy, że zwłaszcza w przypadku filmów ślubnych, gdy sceneria/miejsce ślubu są dopracowane i do tego para biorąca ślub jest chętna do współpracy i otwarta na wszelkie sugestie oraz nasze dziwne pomysły to wtedy powstaje naprawdę wyjątkowy i piękny film ślubny – tak właśnie było w przypadku filmu jaki nagrywaliśmy (a potem montowaliśmy) dla Agi i Tomaka .

 

zdjęcia autorstwa Łukasza – gryko.com.pl

Agnieszka i Tomek to naprawdę wyjątkowa para, która na co dzień mieszka w Poznaniu i która włożyła wiele wysiłku i starań w to aby dzień ślubu był wyjątkowy. Agnieszka na wiele miesięcy przed ślubem zaczęła robić przeróżne dekoracje ślubne. I co ciekawsze korzystała z wielu moich pomysłów na ślubne DIY ! A to zawsze naprawdę mocno mnie wzrusza i wywołuje ogromną radość (Agnieszkę zainspirowały pomysły na pompony z bibuły i literki 3D :))) ). Uwielbiam śluby w których pary samodzielnie przygotowują część dekoracji i naprawdę doceniam trud pracy jaki został włożony w przygotowania. Takie śluby są dla mnie bardzo inspirujące i z takich ślubów powstają naprawdę wyjątkowe filmy ślubne. Agnieszka dzięki swojej ogromnej pracy stworzyła warunki w których mógł powstać ten nowoczesny i romantyczny film ślubny.

Dziś pokażę Wam moje 2 ulubione momenty z tego filmu ślubnego. Pierwszym fragmentem filmu jest część przygotowań Agi do ślubu oraz moment w którym Agnieszka i Tomek napisali do siebie krótkie liściki na temat tego co im aktualnie w duszy grało 🙂  – to ta część bardziej romantyczna filmu ślubnego. Natomiast fragment dynamiczny to część z przyjęcia weselnego. Klimat przyjęcia i całego ślubu był naprawdę wyjątkowy. Mimo tego, że w uroczystości uczestniczyło niewiele osób, obecni byli najbliżsi członkowie rodziny i na najbliżsi przyjaciele to atmosfera przyjęcia była bardzo gorąca! Panna młoda tańczyła taniec brzuch – serio – musicie to zobaczyć 🙂 ! Dłuższy fragment ze ślubu Agi i Tomka pojawi się już niebawem (mam nadzieję, ze będziecie mogli  na nim zobaczyć piękne dekoracje i scenerię w jakiej był brany ten ślub).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *