Plener ślubny we Wrocławiu

Cześć! Plener ślubny w Wrocławiu – druga część zdjęć plenerowych Marty i Mateusza. Poprzednie zdjęcia ze spaceru po łące możecie znaleźć tu: plener ślubny Wrocław . Część fotografii, które znajdziecie w tym wpisie jest w nieco innym klimacie, bardziej minimalistycznym i nowoczesnym.

plener ślubny Wrocław

Na miejsce pleneru ślubnego we Wrocławiu wybraliśmy nowy budynek biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego. To duży i surowy w formie budynek, a na jego terenie znajduje się najfajniejsza i najbardziej designerska ławka jaką do tej pory widziałam. Wygląda naprawdę świetnie, jeśli tylko będziecie we Wrocławiu (lub we Wrocławiu mieszkacie) wybierzcie się na spacer w okolice mostu Grunwaldzkiego lub Muzeum Narodowego i po drodze wstąpcie na teren biblioteki, ławka wygląda naprawdę fajnie. Znalazłam nawet ciekawe informacje na jej temat. To nie jest zwykła ławka to mebel miejski :), który można wykorzystywać na wiele sposobów. Koncepcja głoski, że nie służy tylko do siedzenia. Można na niej leżeć, siedzieć, skakać po niej i wykorzystywać ją na wszelkie inne sposoby i każdy użytkownik może znaleźć na nią swój własny pomysł.

Pomysł na wykorzystanie tej ławki jako tła do sesji ślubnej we Wrocławiu podsunęła mi sama Panna Młoda i bardzo jej za to dziękuję, bo ta ławka jest naprawdę genialna i bardzo inspirująca. Co prawda trochę się trzeba „nagimnastykować”, żeby w kreatywny sposób uchwycić kształt ławki i co ważniejsze, żeby osoby, które na niej siedzą wyglądały dobrze, ale naprawdę było warto. Powiem Wam, że podczas pleneru ślubnego trochę się obawiałam tego, że zaraz przyjdzie ochrona i wyprosi mnie z terenu biblioteki za to moje „gimnastykowanie się na ławce” chodzenie, deptanie i skakanie po niej, ale okazuje się, że nie słusznie bo do tego ona została stworzona (podobno) 🙂 .

Dobra, ja tu gadu-gadu o ławce, ale oczywiście ważniejsi są Marta i Mateusz, którzy dzielnie znosili niewygody płynące z siedzenie na ławce :). To w końcu oni są głównymi bohaterami tych zdjęć i to oni mają najlepiej wyglądać na zdjęciach, a nie ławka 🙂

zdjęcia śłubne we Wrocławiufotograf na wesele WrocławBibliotek Uniwerytecka Wrocław plenerfotograf na ślub Wrocławplener ślubny ławki Wrocławzdjęcia ślubne Wroławka zaprojektowana przez architekta Piotra Żurawiaplener ślubny we WrocławiuPlener ślubny u Pani Fotograffotografia ślubna Wrocławdesign we Wrocławiu plener ślubnyŁawka uiliuili Wrocław plener śłubnyplener ślubny Wrocław ławkiŁawka uiliuili plener ślubny Wrocławzdjęcia ślubne WrocławPani Fotograf zdjęcia ślubneplener ślubny

Ławka, która stanowi temat przewodni tej części pleneru fotograficznego została stworzona przez architekta Piotra Żurawia, nazwa ławki „uiliuili” 🙂 wzięła się od jej nietypowego falistego kształtu. Ławka ta powstała w ramach uniwersyteckiego projektu „dobrze wiedzieć więcej” . Jak powstawała ta ławka możecie zobaczyć na filmie poniżej:

uiliuili from Uniwersytet Wrocławski on Vimeo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *