Święty Mikołaj poleca sesje zdjęciowe u Pani Fotograf

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla najbliższych Święty Mikołaj poleca mini sesje zdjęciowe u Pani Fotograf.  

Szczegóły świątecznej mini sesji zdjęciowej:

–  taka sesja zdjęciowa może mieć formę sesji rodzinnej lub narzeczeńskiej.

– może być wykonana u Was w domu lub w plenerze (jeśli oczywiście pogodna na to pozwoli)

– czas trwania takiej sesji to około 30 minut

– z sesji zdjęciowej otrzymacie 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×21 cm, oraz 10 zdjęć w postaci plików .jpg na płycie DVD  (będą przygotowane do samodzielnego wydruku)

– terminy realizacji mini sesji zdjęciowej:

*w Głogowie: od 27 grudnia 2013 do 3 stycznia 2014

*w Bełchatowie od 4 stycznia 2014 do 29 stycznia 2014

– cena to: 170 zł

– istnieje możliwość wykonania mini sesji zdjęciowej w innej miejscowości, w takim przypadku do podanej wyżej ceny należy doliczyć koszty przejazdu.

świąteczna-sesja-zdjęciowa

 

Mini sesja zdjęciowa jest oryginalnym i wspaniałym prezentem dla Twoich najbliższych. Dodatkowo można ją połączyć z wykonaniem krótkiego filmu video, który jest świetnym uzupełnieniem tradycyjnych zdjęć. Szczegóły wykonania filmu video ustalamy indywidualnie.

Na sesje zdjęciowe, które mają odbyć się w Głogowie zamówienia przyjmujemy do piątku 20 grudnia.

Jeśli sesje zdjęciowe będą miały odbyć się w Bełchatowie, możecie ja zamawiać nawet w styczniu i traktować jako spóźniony prezent bożonarodzeniowy lub upominek noworoczny.

A jeśli nie wierzycie w Świętego Mikołaj lub sami nie chcecie pod choiną znaleźć tylko kilku par skarpet – to sami zafundujcie sobie taką sesję zdjęciową. Weźcie sprawy w swoje ręce i miejcie pewność, że pod choinką znajdziecie wartościowy prezent z którego będziecie zadowoleni 🙂 .

 

zdjęcia-na-święta-u-Pani-Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *