Prowadzimy Warsztaty fotograficzne podczas Festiwalu Kultur Świata

Niebawem będziecie mogli spotkać się z nami podczas trzeciego Festiwalu Kultur Świata im. Tony’ego Halika. Będziemy prowadzili występ/prelekcję/wykład,  czy jak tam sobie chcecie to nazwać, na temat fotografii podróżniczej. Temat bardzo obszerny, a czas prezentacji bardzo krótki. Od kilku dni intensywnie myślę jak przedstawić tak szeroką dziedzinę fotografii podczas godzinnego wykładu.

Chcę zawrzeć same najważniejsze informacje, takie które pozwolą osobom nie znającym się na fotografii od razu podnieść jakość swoich zdjęć.

Czy mi się to uda? To się okaże już 6 października o godzinie 15:00 w Obornikach Śląskich. Oborniki od Wrocławia dzieli zaledwie kilkadziesiąt kilometrów, dojazd pociągiem jest bardzo dogodny, zatem zapraszam do Obornik. Jeśli nasz wykład wydaje Wam się mało interesujący to powiem Wam jeszcze, że oprócz nas będzie  wielu innych prelegentów. Będziecie mogli posłuchać relacji z podróży kilku miłośników podróży, w tym  Pana Jerzego Haszyńskiego, reportera i komentatora spraw międzynarodowych, dziennikarza „Rzeczpospolitej”, który będzie w tym roku festiwalowym gościem specjalnym. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie: http://festiwalhalika.pl/

Plakat festiwalu Kultur Świata 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *