Gosia i Piotrek – ślub w Osadzie Młyńskiej

Reportaż ślubny Gosi i Piotrka – miejsce przyjęcia weselnego: Osada Młyńska, Oryszew (Żyrardów)

Dziś zapraszam Was na reportaż ślubny Gosi i Piotrka. To naprawdę niesamowita para dla której praca była czystą przyjemnością.  Poza tym ogromną przyjemność sprawił nam także fakt, że po raz kolejny mogliśmy pojawić się w Osadzie Młyńskiej, bo właśnie tam Gosia i Piotrek organizowali przyjęcie weselne.

Całość przygotowań do ślubu miała miejsce w Żyrardowie, w domu rodzinnym Piotrka, a ceremonia zaślubin odbyła się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie.

Oczywiście podczas przyjęcia weselnego namówiliśmy Gosię i Piotrka na błyskawiczny mini plener. Zawsze to powtarzam, że reportaż ślubny bez choćby kilku zdjęć plenerowych nie jest kompletny. A na wykonanie takiego mini pleneru w dniu ślubu wystarczy nam dosłownie 15 minut.

Album Ślubny to lepsza jakość oglądania zdjęć

Gosia i Piotrek początkowo sceptycznie podchodzili do pomysłu związanego z przygotowaniem przez nas albumu z gotowymi zdjęciami z reportażu ślubnego, jednak na szczęście zmienili zdanie 🙂 i z tego co wiem są zadowoleni z tej decyzji 🙂 Ich album ślubny prezentuje się pięknie. Poza tym oglądanie zdjęć w albumie ślubnym niesie ze sobą zupełnie inne emocje a to dzięki temu, że wydrukowane zdjęcia i gotowy album ślubny można dotykać, oglądać i usłyszeć szelest przekładanych kartek. W oglądaniu zdjęć w albumie zaangażowane są wszystkie zmysły, które przywołują wspomnienia tego wyjątkowego dnia ślubu.

Album ślubnyOsada Młyńska Ślubprzygotowania do ślubupanan młodadetale ślubneprzygotowania do ślubuportret panny młodejprzygotowania do ślubudetale zdjęcia ślubnedetal przygotowania do ślubuzdjęcia ślubne Pani Fotografpari Fotograf reportaż ślubnykościół w Żyrardowie Matki Bożej Pocieszeniareportaż ślubny Żyrardówkościół Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowiewnętrze kościoła Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowiezdjęcia ślubneślub w żyrardowieFotografia ślubna Żyrardówprzysięga małżeńskaceremonia ślubna Gosi i Piotrkaślub w żyrardowiezdjęcia ślubne zyrardówFotograf ślubny Żyrardów

Ślub w Osadzie Młyńskiej – czyli wesele w stodole, okolice Warszawy

Dodam jeszcze, że jeśli planujecie ślub gdzieś w okolicach Warszawy i chcecie aby był on zorganizowany w rustykalnym stylu to Osada Młyńska idealnie się do tego nadaje. Klimat tego miejsca jest niezwykły. Porozstawiane snopki siana, na których goście mogą usiąść, polne kwiaty zdobiące wnętrze stodoły. Właśnie stodoła – to w niej może odbyć się przyjęcie weselne jeśli zdecydujecie się na Osadę Młyńską. Do tego wszystkiego jeśli oczywiście pogoda dopisze, tańce można przenieść na parkiet znajdujący się przed stodołą i tańczyć pod gwiazdami. Tak właśnie zrobili Gosia i Piotrek, którzy pierwszy taniec zatańczyli pod gołym niebem.

ślub rustykalnyrustykalne dekoracje ślubneślub Gosi i Piotrkapolene kwiaty na ślubiepierwszy taniec pod gwaizdamitort weselny w osadzie młyńskiejOsada Młyńska - ślubmini plener ślubnyślub Gosi i Piotrkaślub w osadzie młynskiej

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *