Ślub w Wierzenicy / film ślubny Agi i Tomka

Tę parę już znacie (jeśli oczywiście zaglądacie do nas na bloga od czasu d czasu). Rok temu dla Agnieszki i Tomka nagrywaliśmy film, który pełnił rolę zaproszenia na ślub. W tym roku nadszedł czas na nagranie filmu ślubnego dla tej wyjątkowej pary. Oczywiście małe zapowiedzi już Wam na blogu pokazywałam. Mogliście zobaczyć fragment filmu z przygotowaniami do ślubu oraz fragment przyjęcia weselnego (odsyłam Was do wpisu tu).

Dziś zapraszam Was na nieco dłuższą wersję filmu ślubnego. Agnieszka i Tomek na co dzień mieszkają w Poznaniu, jednak ślub odbył się poza Poznaniem w dworku w Wierzenicy. Wierzenica to naprawdę przepiękne i wyjątkowe miejsce na ceremonię. Jeśli planujecie ślub to mogę Wam tą miejscówkę polecić z czystym sumieniem.

film ślubny poznań

Dworek w Wierzenicy to idealne miejsce na ślub plenerowy. Taki był też ślub Agnieszki i Tomka. Urzędnik stanu cywilnego pojawił się w dworku i wszystko odbyło się pod gołym niebem. Na szczęście pogoda (mimo tego, że dzień wcześniej było dość deszczowo i zimno) w dniu ślubu dopisała i my wraz z para młodą i  wszystkimi zaproszonymi gośćmi mogliśmy podziwiać piękne widoki i walory Wierzenicy, która jest naprawdę bajkowa. Sama ceremonia, jak możecie zobaczyć na filmie ślubnym odbyła się nad stawem. Goście siedzieli pod wielkim dębem (z którego zwisały białe lampiony) na brzegu stawu, a Agnieszka i Tomek powiedzieli sobie sakramentalne tak na pięknie udekorowanym pomoście.

Wszystkie dekoracje są dziełem Agnieszki, ta dziewczyna jest naprawdę niesamowita i ogromnie podziwiam jej kreatywność oraz włożoną pracę w te wszystkie elementy dekoracyjne. Wszystko wyszło pięknie i wszystko stanowiło genialną dekorację i scenerię w której mógł powstać tak piękny film ślubny. Wspominałam już też, że Agnieszka korzystała z kilku moich pomysłów na dekoracje DIY (np. na pompony z bibuły). Gdy Panna Młoda inspiruje się moimi filmikami na DIY ślubne – to zawsze mnie to wzrusza i bardzo cieszy 🙂 .

film slubny

Z Agnieszką i Tomkiem spotkaliśmy się w dworku w Wierzenicy już w piątek na dzień przed uroczystością. Trwały już tam wtedy intensywne prace związane z przygotowywaniem i dekorowaniem sali i miejsc w którym miała się odbyć ceremonia. We wszystko byli zaangażowani najbliżsi członkowie rodziny (robili pompony, rozwieszali inne dekoracje). Uwielbiam taki klimat ślubu, uwielbiam gdy pary młode wkładają tyle serca w przygotowania i gdy jest w to zaangażowana najbliższa rodzina. Zresztą ja czułam się na tym weselu jak bym była częścią rodziny, atmosfera była naprawdę genialna (za co Agnieszce i Tomkowi bardzo dziękuję).

W dniu ślubu oczywiście towarzyszyliśmy Adze już podczas przygotowań. Rozpoczęliśmy prace rano w Poznaniu – nagrywaliśmy ujęcia podczas wykonywania makijażu (makijaż robiła Agnieszce jej dobra koleżanka). Następnie wróciliśmy do Wierzenicy, gdzie miał miejsce dalszy etap przygotowań.

Przyjęcie weselne było świetnie zorganizowane, Agnieszka zadbała o mnóstwo różnych atrakcji dla gości. Były pyszne drinki robione przez barmana (piłam wersje bezalkoholową – była genialna), była foto budka, była też jedna z najlepszych i najbardziej spektakularnych atrakcji wieczoru -taniec brzucha. Uwaga! – tańczyła także sama panna młoda, która ja się okazało (było to także dla mnie zaskoczeniem) chodzi na kurs tańca brzucha od jakiegoś czasu 🙂 .

filmowanie ślubu poznań

W dniu ślubu udało nam się wymknąć wraz z parą młodą oraz fotografami nieopodal dworku w Wierzenicy, na mini plener. Fotografowie robili swoją pracę, czyli , a my swoją – czyli przy okazji nagraliśmy kilka dodatkowych romantycznych ujęć z Agnieszką i Tomkiem w roli głównej 🙂 .

To co jeszcze udało nam się w dniu ślubu zrealizować – to nagranie jak Agnieszka i Tomek piszą do siebie krótkie romantyczne liściki, wymieniają się nimi, a następnie je odczytują. To wszystko powstało na moją prośbę, bo wiedziałam, że pięknie i romantycznie będzie to wyglądać na filmie. Jednak myślę, ze dla Agnieszki i Tomka, to także jest wyjątkowa i wzruszająca pamiątka.

Jeszcze jednym bardzo ważnym elementem, który nagraliśmy to przemówienie/życzenia siostry Tomka, wypowiadane w formie toastu podczas przyjęcia weselnego. To naprawdę wyjątkowa chwila, która świetnie wzbogaca film i dodaje do niego dodatkową historię.

Zatem jak widzicie atrakcji na tym wyjątkowym plenerowym ślubie w Wierzenicy było bardzo wiele, zapraszam Was na film 🙂

Sam dworek w Wierzenicy jest raczej mały, sala w której odbyło się przyjęcie pomieści około 50 osób. Możecie go wynająć na uroczystość ślubną, ale dodatkowo musicie osobno zamówić kogoś kto przygotuje jedzenie. Nie ma kucharza w Wierzenicy na miejscu. Wynajęty kucharz i ekipa cateringowa ma w Wierzenicy do dyspozycji świetnie wyposażoną kuchnię w której może tworzyć dzieła kulinarne. Taką opcję wybrali Aga i Tomek, wynajęli zespół ludzi, który zajął się przygotowywaniem jedzenia, które było przepyszne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *