Gosia i Grzesiek | Zamek Sobótka Górka

Kameralny ślub cywilny na Zamku „Sobótka Górka”

Cześć, dziś zapraszam Was do obejrzenia albumu ślubnego oraz zdjęć ze ślubu Gosi i Grześka. Ślub był bardzo kameralny, zaproszonych na niego było dosłownie kilkanaście osób należących do najbliższej rodziny oraz przyjaciół . Więc tym bardziej jest nam miło, że znaleźliśmy się pośród wybranych i mogliśmy im towarzyszyć i uwieczniać ten wyjątkowy dzień w ich życiu .

Tym razem zacznijmy oglądanie zdjęć ślubnych od albumu ślubnego. Jak wszystkie nasze albumy ślubne, które wykonujemy dla naszych klientów ma on 40 czarnych stron, na których powklejane są wydrukowane zdjęcia w różnych formatach. Ten album jest wyjątkowy ze względu na to, że poza zdjęciami w formacie prostokątnym 15×21 oraz 9×13 znajdują się też zdjęcia wykadrowane w formatach kwadratowych. Wydruk zdjęć w formie kwadratów to dla nas nowość i był to mały eksperyment, który powiódł się doskonale – zdjęcia w taki sposób rozmieszczone podobają nam się bardzo (i z tego co wiem Gosia i Grzesiek także byli zadowoleni z efektu finalnego).

Poniżej film, na którym możecie zobaczyć zdjęcia z tego ślubu w albumie:

Ślub w Zamku Sobótka-Górka /część miasta Sobótka na Dolnym Śląsku/

Przyjęcie weselne oraz sama ceremonia ślubna Gosi i Grześka odbyły się w Sobótce, to miejscowość położona nieopodal Wrocławia, u podnóża Góry Ślęża. W Sobótce byłam kilka razy w celach turystyczno-krajoznawczych i widoki z Góry Ślęża też wielokrotnie podziwiałam, jednak nie miałam pojęcia, że w Sobótce znajduje się naprawdę klimatyczny zamek, w którym to właśnie było zorganizowane przyjęcie i ceremonia zaślubin. Zamek jest nieco oddalony od centrum miejscowości i dlatego jeśli się o jego istnieniu nie wie, to trudno tam trafić (strona internetowa zamku sobótka górka)

Pomimo tego, że na przyjęcie weselne było zaproszonych dosłownie kilkanaście osób zabawa była naprawdę udana. Mieliśmy już okazję uwieczniać małe uroczystości ślubne, gdzie poza parą młodą obecnych było kilkanaście innych osób i zazwyczaj takie uroczystości były spokojne i nie było podczas ich trwania takich elementów jak pierwszy taniec pary młodej, nie wspominając już o zabawie i tańcach gości. W przypadku ślubu Gosi i Grześka goście bawili się wyśmienicie (my zresztą też 🙂 ) i nikt nie zrezygnował z możliwości tańczenia. Oczywiście zabawę rozpoczęła Para Młoda pierwszym tańcem.

Mini plener ślubny przy Zamku w Sobótce k.Wrocławia

Na terenie zamku w Sobótce udało nam się wykonać błyskawiczny mini plener ślubny. Zdjęcia z mini pleneru przydają się podczas projektowania okładki albumu i okładki pudełka na pendrive i w ogóle zdjęcia plenerowe to piękna pamiątka ślubna. Dlatego nawet jeśli dana para rezygnuje z możliwości wykonania pleneru ślubnego w inny niż ślub dniu to zawsze namawiamy i staramy się zrealizować mini plener w dniu ślubu. Do jego wykonania potrzebujemy zaledwie 15-30 minut więc goście nawet nie zdążą się zorientować, że Para Młoda zniknęła na chwilę z przyjęcia weselnego.

zamek sobótka zdjęcia ślubnezamek sobótka fotografia ślubna
zamek górka sobótka weselezdjęcia ślub zamek sobótkazamek sobótka ślubślub cywilny zamek sobótka górkaślub cywilny zdjęciepara młoda na zamku w sobótceślub sobótka koło wrocławiafotografia ze ślubuwesele zamek sobótka wrocławzamek sobótka górka wesele zdjęciazamek w sobótce zdjęciepara młoda ślub zamek sobótka wrocławprzyjęcie na zamku w sobótcefotografia ślubna sobótkapierwszy taniec zamek sobótka ślubzamek sobótka pierwszy taniec weselewesele na zamku w sobótce koło wrocławiazamek sobótka górka zdjęcia ślubnefotografia ślubna sobótkazamek sobótka górkazamek sobótka ślubplener ślubny zamek sobótka


Obejrzyj także plener ślubny z:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *