Zaproszenie na ślub film |Poznań

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was na film jaki wykonaliśmy dla Agnieszki i Tomka, którzy w przyszłym roku w sierpniu biorą ślub. Film nagrywaliśmy w Poznaniu, gdzie mieszkają narzeczeni. Film ma być zaproszeniem na ślub i jest naprawdę wyjątkowy ze względu na to, że jest on inny od dotychczasowych naszych realizacji (ma nieco inną formę). Jego wyjątkowość polega też na tym, że w jego realizacji brało udział naprawdę wiele osób. Zazwyczaj w przypadku filmów narzeczeńskich jakie realizujemy biorą udział 4 osoby (ja czyli Pani Fotograf 🙂 , Michał mój mąż oraz para dla której filmik jest kręcony). Ten film, a raczej 2 filmy (1 w bardzo, krótkiej wersji) są efektem pracy naprawdę wielu osób. Sam pomysł na film i scenariusz wykonała Agnieszka. W filmie poza głównymi zainteresowanymi, czyli narzeczonymi bierze udział najbliższa rodzina Agnieszki i Tomka, oraz ich przyjaciele.  Specjalnie na nagranie do Poznania przyjechała ciocia i kuzynka Agnieszki. Przyjaciele Agnieszki i Tomka udostępnili miejsce do nagrania większości scen, poza tym Rafał odegrał rolę psychoterapeuty (nie pełni takich usług w realnym życiu,  to tylko gra aktorska 🙂 ). No nie można też zapomnieć o rodzicach Tomka, oraz przyjaciółce Basi, którzy również wystąpili w filmie.

film ślubny Poznań

Krótsza wersja filmu narzeczeńskiego/ zaproszenia na ślub w formie video to wersja dodatkowa, która powstała z montażu scen nagranych po podczas mini pleneru filmowego (oczywiście miejscem realizacji był Poznań). W tym filmie ważnym elementem są akcesoria w postaci literek tworzących napis LOVE. Tym razem to nie ja je wykonałam, autorem tego dzieła jest Agnieszka, której gratuluję inwencji bo literki wyszły naprawdę pięknie. Agnieszka zaczerpnęła inspiracje z mojego filmu DIY ślubne na literki 3D, który robiłam jakiś czas temu. To naprawdę niesamowite uczucie gdy dowiaduję się, że któryś z tutoriali jakie wykonałam przydaje się parą młodym i czerpią z niego inspiracje na własne dekoracje ślubne – zawsze bardzo mnie to cieszy!

Główny film natomiast to opowieść częściowo inscenizowana, częściowo opart na faktach. Historia o wizycie Agnieszki i Tomka u terapeuty jest wymyślona, jednocześnie historia pary, to jak długo się znają i co ich połączyło jest prawdziwe. Oczywiście wypowiedzi rodziny i przyjaciół zawarte w tym video, które jest zaproszeniem na ślub, także są prawdziwe. Zapomniałam dodać, że w filmie wystąpił także przecudny kotek, który jest jednym z najbardziej puchatych kotków jakie głaskałam 🙂 . W filmie zostały wykorzystane ujęcia z filmów z wypraw nurkowych Agnieszki i Tomka (więcej tu i tu), na marginesie to mają oni naprawdę niezwykłe hobby i jak oglądam filmy z ich podróży to sama mam ogromną ochotę wybrać się na taka podwodną przygodę.

No cóż, nie mogę się doczekać sierpnia, bo wtedy spotkam się z Agnieszką i Tomkiem ponownie, będziemy wykonywać dla nich film ślubny. Ślub zapowiada się naprawdę pięknie. Agnieszka ma wiele genialnych pomysłów więc na pewno powstanie w tym dniu wyjątkowy film. Ślub film Poznań to idealne trio dla kogoś kto zajmuje się uwiecznianiem ważnych momentów w życiu innych osób i jednocześnie kocha zwiedzać Polskie miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *