OFERTA FOTOGRAFII KULINARNEJ


Jesteś przedstawicielem portali internetowych, wydajesz czasopisma lub książki…

które poruszają tematykę związaną z kuchnią i szukasz fotografa, który opracuje sesję kulinarną na wybrany przez Ciebie temat?

Mamy dla Ciebie ofertę fotografii kulinarnej. Opracowujemy przepisy i tworzymy zdjęcia wykonanych potraw, tworzymy także serie zdjęć pokazujące wykonanie potrawy krok po kroku. Tworzymy także artykuły kulinarne wzbogacone wykonanymi zdjęciami.

Jesteś właścicielem restauracji, kawiarni, hotelu…

twoja kuchnia jest smaczna i chcesz zaprezentować podawane dania na swojej stronie internetowej lub w materiałach reklamowych. Z pewnością wiesz, że smak potrawy to nie wszystko. Prezentacja potrawy, jej sposób podania jest równie ważny jak jej smak. Ludzie jedzą także oczami i żaden choćby najznakomitszy opis potrawy w karcie menu nie jest w sanie oddać jaj prawdziwego smaku i wyglądu.
Dlatego specjalnie dla Twojej firmy przygotowaliśmy ofertę fotografii kulinarnej.
Zdjęcia są wykonywane w Twojej restauracji. Przygotowane przez Twojego szefa kuchni, potrawy w razie potrzeby są przez nas odpowiednio stylizowane. Dobieramy tło do zdjęć, akcesoria i dodatki oraz odpowiednie oświetlenie aby na zdjęciach kulinarnych potrawy wyglądały jak najlepiej i jak najbardziej apetycznie.

Dla właścicieli restauracji, hoteli, kawiarni mamy także ofertę, która…..

umożliwi Ci prezentację wnętrze twojego niepowtarzalnego lokalu na panoramach sferycznych. Taki rodzaj zdjęć przyciągnie do twojej restauracji większą ilość klientów. Sprawdź ofertę panoram sferycznych i wirtualnych wycieczek, skontaktuj się z nami i zapoznaj się ze szczegółami

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat oferty fotografii kulinarnej.

Wyślij wiadomość korzystając z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT lub zadzwoń – tel.512-259-916.

fotografia kulinarna