Fotografia ślubna Bełchatów – Pani Fotograf Agnieszka

Pani Fotograf Agencja FotograficznaPani Fotograf 'Agnieszka’
Pomysłowa fotografia ślubna Bełchatów

Mieszkam aktualnie w Bełchatowie – choć zdjęcia ślubne wykonuję w całej Polsce – klienci zapraszają mnie na śluby w różnych miastach Polski. Jestem jednak na co dzień w Bełchatowie i tutaj możecie się ze mną najłatwiej spotkać i porozmawiać na temat fotografii ślubnej i filmów ślubnych. Fotografią ślubną w Bełchatowie zajmuję się od lat, mam kreatywne pomysły na sesje zdjęciowe i mam wielu zadowolonych klientów.

plener ślubny bełchatów

Fotografia ślubna w moim wydaniu to pomysłowe sesje zdjęciowe z dużą ilością kolorowych gadżetów i własnoręcznie robionych dodatków.

fotografia ślubna bełchatów

Nie mamy w Bełchatowie starodawnej starówki ani zabytkowych pięknych kamienic – nie mamy tutaj takiej architektury jak w Krakowie – mimo to nawet w takich warunkach potrafię wykonać piękne sesje zdjęciowe dla Pary Młodej. Jeśli jako Para Młoda macie jakieś pomysły na urozmaicenie ślubnej sesji zdjęciowej to oczywiście możemy wykorzystać Wasze pomysły – jeśli macie jakieś hobby czy zainteresowania to je wykorzystamy i wpleciemy w sesję zdjęciową. Jeśli jednak nic Wam nie przychodzi na myśl, to ja coś wymyślę, wasze zdjęcia ślubne będą niepowtarzalne i 'z pomysłem’.

fotografia ślubnazapowiedź pleneru ślubnegoplener ślubny

Zdjęcia ślubne plenerowe możemy zrobić nawet w ekspresowym tempie – gdy pogoda nam nie sprzyja lub gdy macie tylko 30minut czasu w dniu ślubu aby wyjść na zdjęcia – to nam wystarczy – moje zdjęcia ślubne są przemyślane, wiem jakie zdjęcia chcę zrobić i dlatego plener ślubny przebiega u mnie szybko i gładko.

Zwykle plenerowa ślubna sesja zdjęciowa trwa u mnie 2godziny – jednak gdy mam pomysł na zdjęcia i mam przygotowane akcesoria do zdjęć – to możemy zrobić w dniu ślubu mini plener ślubny i w trakcie 30minut wykonam dla Was piękne zdjęcia ślubne z pleneru.

albumy i fotoksiążki u Pani Fotograf

Zdjęcia ślubne – na płycie i w albumie

Z mojej pracy jako fotograf ślubny powstają oczywiście zdjęcia – przede wszystkim w postaci plików cyfrowych. Oczywiście duża część klientów zamawia też u mnie przygotowaniu albumu ślubnego lub fotoksiążki – zobacz na filmie jak oprawiam zdjęcia, jak wyglądają przykładowe albumy ślubne:


A tutaj możesz zobaczyć jak wyglądają oprawione przeze mnie zdjęcia ślubne w jasne passe-partout:

Fotografia ślubna Bełchatów u „Pani Fotograf” – napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego – podaj Waszą datę ślubu – sprawdzę czy mam wolny termin w ten dzień. Możesz też do mnie zadzwonić (tel.512-259-916) i zapytać o wolne terminy.

[contact-form-7 id=”2747″ title=”Formularz 1″]

Zapraszam też do działu BLOG aby obejrzeć realizacje z kilku ostatnich ślubów na jakich byłam i pracowałam jako fotograf ślubny – zobaczysz tam wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne zarówno ze ślubów kościelnych jak i ze ślubów cywilnych. Fotografie ślubne umieszczone są za zgodą każdej 'pary młodej’. Typowo z Bełchatowa możesz zobaczyć: edyta i rafał fotografia ślubna Bełchatów, plener ślubny Bełchatów justyna a także plener ślubny bełchatów edyta i rafał

Fotografia ślubna Bełchatów cennik

Jeśli interesują Cię ceny fotografii ślubnej w moim wykonaniu to zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego – napisz:

  • gdzie i kiedy odbywać się będzie ślub (sprawdzę czy mam wolny termin)
  • napisz czy będzie to ślub kościelny czy cywilny, czy będzie odbywało sie wesele (przyjęcie weselne)?
  • Czy chcesz abym wykonywała zdjęcia u Ciebie w domu przed ślubem (zdjęcia ślubne z przygotowań) i czy będzie w domu błogosławieństwo rodziców?
  • czy w trakcie wesela będą gry i zabawy o północy (oczepiny) i czy chcesz abym robiła zdjęcia do końca oczepin?
  • Napisz też, czy interesuje Cię 2 godzinny plener ślubny w inny dzień niż dzień ślubu – a może wystarczy Ci kilkanaście zdjęć z mini pleneru ślubnego wykonanego w dniu ślubu?
  • Napisz też jakie zdjęcia Ci się podobają – kolorowe czy czarno biało? bliskie ujęcia detali czy szerokie widoki na całą salę lub kościół?
  • Czy chcesz otrzymać ode mnie zaprojektowany specjalnie dla Ciebie album ze zdjęciami lub fotoksiążkę?
  • A może interesuje Cię jeszcze dodatkowy album ze zdjęciami dla rodziców?

Cennik jest związany z tymi wszystkimi szczegółami i aspektami ślubu i zamówienia. Całościowa cena usługi za fotografię ślubną może się różnić w zależności od Twoich oczekiwań co do ilości wydruków i długości mojego czasu pracy. (ślub cywilny w urzędzie plus mini plener ślubny w dzień ślubu i zdjęcia gości na przyjęciu tylko przez 2-3godziny i dostarczenie zdjęć ślubnych tylko na płycie DVD będą opcją najtańszą).

„Pani Fotograf’ – Fotografia ślubna Bełchatów
Masz pytania zadzwoń:tel.512-259-916

Czekam na wiadomość od Ciebie – poniżej dwa zdjęcia z pewnego ślubu – gdzie goście weselni chcieli mieć zdjęcie ze mną (zdjęcie z „Panią Fotograf”).
Zadzwoń, zapytaj o wolne terminy i mam nadzieję, że zobaczymy się u Ciebie na ślubie! 🙂

Pani Fotograf Agnieszka Szczechowiak-Szen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *