OFERTA WIRTUALNYCH WYCIECZEK

Wirtualne wycieczki – cały świat na wyciągnięcie ręki

wirtualne wycieczki tatry

[box]

Jesteś przedstawicielem hotelu/ pensjonatu/ restauracji/ galerii sztuki/ agencji nieruchomości lub innej firmy, które siedziba lub salony firmowe znajdują się w pięknych wnętrzach….

 

Mamy dla Ciebie rewelacyjny sposób, dzięki któremu przyciągniesz do swojej firmy większą ilość klientów. Panoramy sferyczne i multimedialne wycieczki prezentujące pomieszczenia i otoczenie Twojej firmy. Multimedialne wycieczki służą do wizualizacji wnętrz i otoczenia obiektów. Można je oglądać za pomocą komputera i umieszczać na stronach internetowych. Usługa polega na wykonaniu serii zdjęć przy pomocy aparatu cyfrowego, następnie „złożenie” tych zdjęć w formę wirtualnej kuli. Oglądając panoramy masz wrażenie, że znajdujesz się wewnątrz pomieszczenia i za pomocą kursora myszy wskazuje miejsce, które chce obejrzeć. Z serii zdjęć panoramicznych można stworzyć również wirtualne wycieczki Wirtualna wycieczka sprawi, że Twoja strona internetowa będzie bardziej atrakcyjna i ciekawsza dla Twoich Klientów. Panoramy sferyczne są świetnym narzędziem wspierającym Twój marketing w Internecie.[/box]

[box]

Jeśli pracujesz dla instytucji/firmy sektora finansów publicznych…

 

Panoramy sferyczne i multimedialne wycieczki to doskonały sposób, który wspomaga promocję danego miasta, gminy czy regionu, a także poszczególnych instytucji. Multimedialne wycieczki idealnie nadają się do prezentacji walorów przyrodniczych i kulturowych danego miejsca. Widz może zapoznać się z urokiem danej atrakcji turystycznej w sposób nieporównywalny z tradycyjną „płaską” fotografią. Może rozejrzeć się dokoła i sprawdzić czy warto dane miejsce odwiedzić. Turysta dzięki wirtualnej panoramie uniknie rozczarowania po przyjeździe na miejsce swego wypoczynku. Sprawdzi przed wyjazdem czy warto odwiedzić tą czy inną miejscowość przyczynia się to do wyboru danego miejsca przez turystów.
Zamiast wydawać pieniądze na ulotki czy foldery promujące dane miejsce zainwestuj w multimedialną wycieczkę i pokaż turystom atrakcje w Twoim regionie, z które napawają Cię dumą. Przyciągną one większą ilość turystów, którzy na własne oczy będą chcieli zobaczyć i doświadczyć uroków miejsca. [/box]

[box]Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat multimedialnych wycieczek i tego co wchodzi w skład oferty, oraz czy przestrzeń Twojej firmy nadaje się do takiej wizualizacji.

[button link=”http://www.panifotograf.eu/kontakt” color=”pink”] Formularz kontaktowy[/button]

[/box]