Fotografia ślubna Legnica – zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna u „Pani Fotograf” – Legnica

Cześć, jestem Agnieszka i pracuję jako 'Fotograf ślubny’ w Legnicy i okolicach.
Poniżej przedstawiam krótko jak wykonuję zdjęcia ślubne.

Fotografia ślubna to nasza ogromna pasja. Bardzo zależy nam na tym aby zdjęcia, które oddajmy naszym klientom by były dla nich wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką. Zdjęcia ślubne to coś co zostaje z parą do końca życia i wierzymy w to, potrafią one generować pozytywną energię, która pomaga przetrwać trudne chwile w małżeństwie. Po kilku latach małżeństwa otwieracie album ze zdjęciami i zatapiacie się we wspomnieniach, które uaktywniają się w Waszych głowach dzięki fotografiom ślubnym. Przypominacie sobie zamieszanie jakie towarzyszyło Wam podczas przygotowań do ślubu, wzruszenie wywołane przysięgą małżeńską i wymianą obrączek oraz radość i dobrą zabawę jaka miała miejsce podczas przyjęcia weselnego. To wszystko zawarte jest w albumie ze zdjęciami ślubnymi, dlatego warto poświęcić czas na wybór właściwego fotografa. Niech to będzie osoba z którą się będziecie dobrze dogadywać i z którą z przyjemnością będziecie spędzać czas. Dlatego poza zapoznaniem się z portfolio fotografa ślubnego i sprawdzeniem tego czy zdjęcia z innych plenerów i reportaży ślubnych wykonane rzez daną osobę Wam się podobają, dobrze jest też sprawdzić czy nadajecie z fotografem na tych samych falach i czy wyznajecie te same wartości.

Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne od „Pani Fotograf.eu”

fotografia ślubna legnica

Co dla mnie jako fotografa świadczącego usługi fotografii ślubnej jest ważne?

Dla nas bardzo Ważne jest aby naci klienci dobrze czuli się w naszym towarzystwie, staramy się zapewniać dobrą atmosferę zarówno w dniu ślubu jak i podczas plenerów fotograficznych naszym klientom. Bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym są dla nas kreatywność, radość, miłość, dobra zabawa, odrobina szaleństwa, luzu, dystans do siebie i otaczającego świata. Staramy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale nie dążymy do perfekcjonizmu za wszelką cenę. Uważamy, ze zdjęcia nie muszą być perfekcyjne żeby było dobre. Zdjęcie jest wyjątkowe bo osoby, które fotografujemy są dla nas wyjątkowe.

fotografia ślubna legnica zdjęcia ślubne

Szukając fotografa na ślub warto go zapytać o to co jest dla niego ważne także w życiu prywatnym. Dzięki temu wybierzecie osobę z którą będzie się Wam łatwiej pracować i w konsekwencji zwiększacie swoje szanse na to, że Wasz reportaż ślubny będzie naprawdę wyjątkowy. Bo tak naprawdę zdjęcia ślubne to efekt pracy zarówno fotografa jak i Pary Młodej.

Plenerowe zdjęcia ślubne od Pani Fotograf

zdjecia ślubne legnica

Jak fotografuję robiąc zdjęcia ślubne?

Preferuję raczej ciasne kadry, bardzo lubimy zdjęcia detali, jednak najważniejsze są dla nas Pary Młode, które fotografujemy staramy się abyście wyglądali na zdjęciach ładnie. Dlatego też drugorzędne znaczenie mają dla nas miejsca w których wykujemy zdjęcia, choć bardzo lubimy śluby DIY podczas których Państwo Młodzi sami zajmują się przygotowaniem dekoracji ślubnych. Uwielbiamy też klimatyczne miejsca i styl vintage.

„Pani Fotograf Agnieszka” – Twój fotograf na ślub w Legnicy

fotograf na wesele legnica

Fotografia ślubna najlepiej wygląda w albumie a nie na komputerze

Uwielbiamy wykonywać tradycyjne albumy ślubne, poświęcamy na to naprawdę dużo czasu. Dobieramy zdjęcia tak aby do siebie pasowały i tworzyły spójną historię. Każdy album jest inny, bo każdy ślub jest inny i niepowtarzalny.

Jak wygląda przykładowy album ze zdjęciami ślubnymi – możecie zobaczyć na filmie poniżej.


 

pani fotograf Agnieszka Szczechowiak-Szen

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne to zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć znajdziesz na blogu: pani fotograf blog ślubny – oraz na moim kanale na youtube i na facebooku:

Facebook: Pani Fotograf fotografia ślubna
Youtube: Pani Fotograf

Kontakt: Pani Fotograf Kontakt