Z cyklu zrób to sam – gadżet do sesji zdjęciowych

Jak w prosty sposób zrobić oryginalny gadżet, który można wykorzystać np. podczas rodzinnych sesji zdjęciowych? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy deska, trochę gwoździ i trochę nitki/sznurka (w moim przypadku jest to tzw. kordonek).  Poza tym niezbędny jest młotek i trochę wolnego czasu. Samodzielnie można przygotować dowolny trójwymiarowy napis. Ja wykonałam napis LOVE.

Jak się do tego zabrać:

1. Najlepiej jest przygotować sobie wcześniej szablon napisu, który przykładamy do deski.

2. Po obrysie każdej litery przybijamy gwoździe -w niewielkich odstępach i mniej więcej na równą głębokość. Nie wbijamy gwoździ do końca – moje wystają ponad deskę około 2 cm.

3. Odrywamy kartkę z napisem i wokół przybitych gwoździ owijamy kordonek (tak aby „wypełnić” obrys każdej litery kolorowym kordonkiem).

4. Gotowe – Trójwymiarowy gadżet do sesji zdjęciowych jest nasz !

 

gadżet do zdjęć

Poniżej kilka zdjęć z wczorajszej rodzinnej sesji zdjęciowej podczas której wykorzystaliśmy wykonany wcześniej napis. Fakt – pracy przy takim napisie jest trochę. Owinięcie wszystkich liter zajęło mi około 2 godzin, ale myślę że był to dobrze spędzony czas 🙂 Napis na pewno wykorzystam jeszcze podczas zdjęć. Koszt wykonania takiego napisu to około 6 zł.

plener rodzinny

DIY gadżet do zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *