Fotografia ślubna Lubin

Razem z moim mężem Michałem fotografią ślubną zajmujemy się od ponad 5 lat. Uwielbiamy swoją pracę i staramy się aby nasze reportaże ślubne były spójne, aby zawierały zdjęcia z najważniejszych momentów uroczystości ślubnej. Pełen fotoreportaż ślubny oznacza dla nas komplet zdjęć wykonanych podczas przygotowań, ceremonia zaślubin, przyjęcia weselnego oraz zdjęcia z pleneru (które wykonujemy w dniu ślubu lub w innym dogodnym zarówno dla nas jak i dla pary młodej dniu).

Fotografie ślubne najpiękniej wyglądają w albumie

Taki zestaw zdjęć, których ilość różni się w zależności od wybranego pakietu najpiękniej, najlepiej prezentuje się w albumie ślubnym. Zachęcamy wszystkie pary, które korzystają z naszych usług fotografii ślubnej w Lubinie (ale oczywiście nie tylko) do dołączenia do swojego pakietu właśnie albumu tradycyjnego.  Taki album ślubny wykonujemy indywidualnie dla każdej pary. Najlepiej wygląda on wtedy gdy to my dobieramy wszystkie zdjęcia do albumu. Mamy w tym napradę duże doświadczenie i lata praktyki. Wiem co z czym połączyć, co z czym będzie wyglądało dobrze. W jakiej kolejności umieścić zdjęcia ślubne w albumie. Wiemy jak rozpocząć tą Waszą historę w albumie ślubnym i jak ją zakończyć. Potrzeba naprawdę dużo doświadczenia i umiejętności wizualizacji efektu końcowego aby album był kompletny i aby wszystko co ważne się w nim zmieściło. W albumie mieszczą się fotografie w różnych rozmiarach najczęściej są to formaty 15×21 cm i 9x13cm. Jeśli my jako fotografowie ślubni wybieramy zdjęcia do albumu i go w 100% samodzielnie komponujemy to zdjęć w albumie jest często ponad 100. Tyle zdjęć możemy zmieścić na 40 stronach albumu.

„Pani Fotograf” – fotograf na wesele i autorka fotografii ślubnych z Lubina i okolic.

Więcej zdjęć w dziale portfolio fotografia ślubna – zobacz także zdjęcia ze ślubu Ani i Szymona tutaj: fotografia ślubna głogów Ania i Szymon i plener: zamek w czernej koło głogowa fotografia ślubna

zdjecia-slubne-lubin

Zdjęcia ślubne Lubin – pięknie wydana fotografia ślubna

Istnieją sytuacje w których pary młode chcą samodzielnie wybrać zdjęcia do albumu i mieć nad nim kontrolę nad jego powstawanie. Oczywiście szanujemy to i rozumiemy obawy wynikające z tego, że chcecie aby w albumie znalazły się Waszym zdaniem najładniejsze zdjęcia. Więc jeśli naprawdę z jakiś względów nie chcecie nam zaufać w kwestii projektowania i tworzenia albumu możecie wybrać do niego zdjęcia samodzielnie w tym przypadku z wykonanych podczas ślubu zdjęć wybieracie 40, które będą wydrukowane w formacie 15×21 cm i umieszczone w albumie. Pamiętajcie, że w tedy za efekt końcowy związany z tym jak ten album będzie ostatecznie wyglądał bierzecie Wy sami.

fotografia ślubna lubin

Pamiętajcie też, że w przepadku gdy wybieracie zdjęcia samodzielnie jest ich w albumie dużo mniej, niestety nie będzie on wyglądał wtedy jak ten pokazany na filmie poniżej nie będzie tak spójny i różnorodny ponieważ proces uzyskania takiego efektu jest naprawdę skomplikowany i trwa dużo czasu. Dlatego zachęcamy wszystkie pary do obdarzenia nas odrobiną zaufania w kwestii projektowania albumów ślubnych. Naprawdę nie mieliśmy żadnych reklamacji w przypadku gdy albumy wykonywaliśmy w 100% samodzielnie 🙂 .

Gotowe zdjęcia ślubne – zobacz jak wyglądał wykonany przeze mnie album.

„Pani Fotograf”  – zapraszam klientów z Lubina, Polkowic i okolic

Jak wykonuję zdjęcia ślubne w trakcie ślubu i wesela?

Reportaż ślubny wykonujemy właśnie pod kontem albumu. Już robiąc zdjęcia ślubne czy zdjęcia Panny młodej u fryzjera myślimy o tym co będzie dobrze wyglądać w albumie i czy w tym przypadku lepsze jest kadrowanie poziome czy pionowe. Naprawdę wkładamy w swoją pracę wiele serca i zależy nam na tym aby Wasze zdjęcia ślubne były wyjątkową pamiątką. Nie oszczędzamy na jakości wydruków i albumów poświęcamy mnóstwo czasu na stworzenie wyjątkowej historii w postaci zdjęć ślubnych, która zostanie z Wami do końca życia.

Fotografia ślubna Lubin – Cennik

W sprawie cen usług fotografii ślubnej zapraszam do działu kontakt – napisz gdzie i kiedy bierzecie ślub, czy będzie w Lubinie czy gdzieś dalej – napisz czy interesuje Cię wykonanie pełnego reportażu ślubnego – od przygotowań u fryzjer i makijażystki aż po oczepiny oraz plener ślubny – czy może masz inne oczekiwania.


„Pani Fotograf Agnieszka” – Twój Fotograf na wesele.
Poznaj mnie lepiej:


pani fotograf Agnieszka Szczechowiak-SzenCześć, jestem Agnieszka i wykonuję zdjęcia ślubne.
Napisz do mnie jeśli planujesz ślub i szukasz fotografa ślubnego.
Skorzystaj z działu: Kontakt Pani Fotograf
Lub napisz do mnie na facebooku: Pani Fotograf Fotografia ślubna
Możesz mnie również lepiej poznać oglądając moje filmy na youtube: Pani Fotograf Youtube teledyski ślubne