Dla firm

Pani Fotograf realizuje zlecenia fotograficzne i filmowe także dla dla firm i instytucji pożytku publicznego. Nasze zdjęcia wzbogacają strony internetowe oraz materiały promocyjne i reklamowe, wykorzystywane są także na portalach społecznościowych. Na zdjęciach i filmach uwieczniamy produkty i usługi jakie oferują nasi klienci, a także wnętrza i otoczenie siedziby firm.

Zwiększ swoje zyski dzięki fotografiom i filmom reklamowym

Z pewnością wiesz, że  w dzisiejszych czasach prezentacja firmy w internecie jest nieodzownym elementem promocyjnym. Dzięki wizualizacji produktów oraz siedziby firmy na zdjęciach i filmach możesz dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Więcej osób będzie miało szansę zapoznać się z Twoimi pracami/usługami. Odpowiednio zaprezentowana zdjęcia i filmy mogą pomóc wyróżnić się wśród konkurencji i  pomogą w wyborze właśnie Twoich usług.

Co konkretnie oferuje Pani Fotograf dla firm:

  • panoramy sferyczne  – takie zdjęcia idealnie nadają się wizualizacji przestrzeni, najlepiej ją odzwierciedlają. Panoramy sferyczne do idealne rozwiązanie dla hoteli, restauracji, salonów piękności, biur nieruchomości i każdej firmy która chce zaprezentować piękne wnętrza na swoich stronach internetowych. Panoramy sferyczne i multimedialne wycieczki to także dobre rozwiązanie dla gmin, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kulturalnych. Na panoramach można pokazać najważniejsze zabytki danego regionu czy miasta, miejsca warte odwiedzenia, co przyczynia się do promocji danej miejscowości. Na takich zdjęciach wspaniale prezentują się obiekty sakralne, wystawy w galeriach czy muzeach oraz wszelkiego rodzaju zabytki architektury.
  • fotografia wnętrz i architektury  – tego typu zdjęcia mogą być wykorzystane zarówno na stronach internetowych jak i w drukowanych materiałach reklamowych (ulotkach, banerach).
  • fotografia kulinarna – oferta fotografii kulinarnej jest skierowana przede wszystkim  do właścicieli restauracji, cukierni, a także firm zajmujących się produkcją artykułów spożywczych. Wiemy jak wykonać piękne zdjęcia kulinarne, na których widok cieknie ślinka. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w fotografii kulinarnej i dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom i profesjonalnemu sprzętowi zrobimy zachęcające  do zjedzenia danej potrawy zdjęcia. Więcej na temat fotografii kulinarnej znajdziesz tu: FOTOGRAFIA KULINARNA
  • fotografia produktów – jeśli zajmujesz się sprzedażą produktów w Internecie na pewno wiesz, że klient nie kupi niczego jeśli nie ma zamieszczonego zdjęcia produktu. To zdjęcia mają spory wpływ na to czy klient kupi dany produkt. Dlatego jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą w internecie warto zainwestować w dobre zdjęcia produktów.
  • fotografia biznesowa – portret biznesowy właściciela firmy oraz pracowników wpływa na zwiększenie zaufania do firmy. Jeśli na stronie internetowej znajdują się profesjonalne fotografie niewątpliwie poprawia to wizerunek firmy.
  • filmy reklamowe dla firm – takie filmy można umieścić na stronie internetowej firmy, portalach społecznościowych (Facebook, YouTube) to genialny sposób dzięki któremu w interaktywny i nowoczesny sposób możesz dotrzeć do większej ilości odbiorców w internecie. Na filmach może zostać pokazany sposób produkcji danego przedmiotu lub wykonywania usługi dzięki czemu klient będzie mógł lepiej zapoznać się z ofertą. Film może zawierać zachętę do zakupu lub można w nim opowiedzieć historię danej firmy.

Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada potrzebm Twojej firmy i skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty filmowania i fotografowania dla firm skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Napisz którym rodzajem usług jesteś zainteresowany, gdzie znajduje się siedziba firmy (gdzie miała by być realizowana usługa). Napisz także na czym Ci najbardziej zależy i co jest najważniejsze dla Twojej firmy. Ofertę komponujemy i ustalamy indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

Poniżej możesz zapoznać się z naszymi niektórymi realizacjami foto i video dla firm.

panoramy sferyczne dla mck sokółpanorama 360 dla parafii

fotografia kulinarna zdjęiafotografia kulinarna dla kawiarnipanoramy-dla-kosciolafotografia arhitektury i panoramy 360fotografia reklamowa identyfikacja wizualnafotografia reklamowa wnętrz i wirtualna wycieczka po salonie masażufilm promocyjny dla firmyzdjęcia dla nieruchomości

panoramy w magazynach

multimedialna wycieczka

 panorama 360 gabinetu podologicznego

Wirtualna wycieczka po Muzeum
skorzystaj z przycisków nawigacyjnych lub myszki aby poruszać się po Muzeum i je pozwiedzać

wirtualna wycieczka panorama sferyczna muzeum