Fotografia ślubna Bolesławiec

Oferta „Pani Fotograf” dla mieszkańców Bolesławca – Fotografia ślubna Bolesławiec

Zapewne jesteście świadomi tego, że zdjęcia ślubne są ważne i tego, że to jedna z niewielu rzeczy jakie zostaną z wami przez cały okres małżeństwa. Dobrze żeby zdjęcia z foto reportażu ślubnego były ponadczasowe i za kilka lat oglądało się ja Wam z taką samą, a nawet większą przyjemnością jaką odczuwaliście przeglądając album zaraz po ślubie. Dlatego staramy się aby wykonywane dla naszych klientów zdjęcia były klasyczne i nie zawierały zbyt wiele udziwnień. Lubimy ciasne kadry i klasyczne ujęcia co zawsze wygląda dobrze i jest ponadczasowe. Mimo to podczas ślubnych sesji zdjęciowych staramy się wprowadzać pewne urozmaicenia w postaci akcesoriów i gadżetów, które przygotowujemy dla każdej pary indywidualnie.

fotografia ślubna boleslawiec

Fotograf na wesele – „Pani Fotograf Agnieszka”

fotograf ślubny boleslawiec

Zdjęcia ślubne i pomysłowe plenery ślubne u „Pani Fotograf”

Często wykorzystujemy jakieś rekwizyty, które są dodatkiem do zdjęć. Uwielbiamy sesje stylizowane, zwłaszcza różnego rodzaju pikniki. Jednak zawsze staramy się żeby większość zdjęć wykonanych podczas pleneru ślubnego była klasyczna i romantyczna. Na to czy zdjęcia ślubne pozostaną długo aktualne ma wpływ także sama stylizacja Państwa Młodych, dotyczy to zwłaszcza Panien Młodych, które mają zdecydowanie większe możliwości i pole do popisu jeśli chodzi o dobór stylizacji w jakiej wystąpią w dniu ślubu. Myślę że w przypadku wyboru sukni ślubnej, makijażu, fryzury i dodatków warto kierować się prostotą i nie podążać za aktualnymi trendami. Trendy w modzie są czymś bardzo ulotnym i sezonowym.

zdjecia ślubne boleslawiec

Ma to miejsce zwłaszcza teraz gdy świat modny nastawiony jest na szybką konsumpcję. Myślę, że warto przemyśleć dobór kreacji i fryzury pod kątem jej ponadczasowości i zastanowić się czy takie wymyślne upięcia i koki będą równie modne za kilka lat. W modzie zawsze są klasyczne fryzury i delikatne stonowane makijaże.

„Pani Fotograf” – Fotografia ślubna i weselna w Bolesławcu i okolicach

boleslawiec fotografia ślubna i weselna

To coś co na zdjęciach będzie wyglądać dobrze zarówno teraz jak i za 100 lat. Krzykliwe kolory na powiekach można sobie zarezerwować na szalone wieczory z przyjaciółmi (lub na przykład na wieczór panieński). Jeśli rozpatrujemy makijaż ślubny pod kątem zdjęć to najważniejsze jest dobre wyrównanie kolorytu skóry (dobrze dobrany podkład i puder to podstawa), ważne jest też ładnie podkreślone oko poprzez dobrze wytuszowane rzęsy, raczej kiepsko sprawdzają się połyskujące perłowe cienie do powiek, matowe cienie zdecydowanie wyglądają lepiej na zdjęciach i są bardziej uniwersalne. Jestem zdania, że w przypadku stylizacji na ślub „mniej znaczy więcej”. Jeśli będziecie się trzymać tej maksymy będziecie mieli pewność, że Wasze zdjęcia ślubne będą piękne i ponadczasowe.

A jak wygląda przykładowy album ślubny ze zdjęciami z reportażu ślubnego oraz  pleneru możecie zobaczyć na filmie poniżej:


pani fotograf Agnieszka Szczechowiak-Szen Wyślij do mnie wiadomość poprzez dział ’kontakt’ jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne. Napisz kiedy bierzesz ślub (gdzie i kiedy) i czy chcesz mieć zdjęcia wydrukowane w albumie, czy tylko dostać je na płycie? Zapraszam też do mnie na facebook: Fotografia ślubna Pani Fotograf