FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA

105

Zbliża się Wasz ślub, a Wy nadal nie macie prezentu dla rodziców, który możecie im podarować na przyjęciu weselnym podczas podziękowań?

Sesja narzeczeńska to wspaniały prezent i pamiątka zarówno dla Was jak i Waszych rodziców. Podczas plenerowej sesji zdjęciowej wykonamy serię wspaniałych ujęć, które następnie możemy dla Was wydrukować na papierze fotograficznym w formacie 15×21 cm i każde elegancko oprawimy w passe-partout. Możecie otrzymasz także 2 zdjęcia z Waszej narzeczeńskiej sesji zdjęciowej w dużym formacie 40×30 cm, które wydrukowane na specjalnej płycie i oprawione w grubą ramę, takie zdjęcie prezentuje się elegancko i jednocześnie nowocześnie. Takie zdjęcia są świetnym prezentem dla Waszych rodziców. Zdecydowanie trwalszym i bardziej wartościowym niż zwykły bukiet kwiatów. Wykonane podczas sesji narzeczeńskiej zdjęcia możesz wykorzystać podczas projektowania zaproszeń dla gości i innych gadżetów ślubnych. Taką narzeczeńską sesję zdjęciową należy wykonać przynajmniej miesiąc przed planowaną datą ślubu, tyle mniej więcej trwa oprawa i wydruk zdjęć.

Nowością w naszej ofercie są filmiki narzeczeńskie i podziękowania dla rodziców w formie video. Takie filmy to nowoczesne formy prezentacji, które możemy wzbogacić o Wasze zdjęcia z dzieciństwa oraz o o wywiady z Wami na przykład o tym za co kochacie Waszych rodziców i za co chcecie Wam podziękować. To naprawdę niezapomniana pamiątka. Film puszczony podczas przyjęcia weselnego jest świetną atrakcją dla gości, a w oczach Waszych rodziców na pewno pojawią się łzy wzruszenia.

Nie czekaj skontaktuj się z nami.

sesje narzeczeńskie