Fotografia ślubna Leszno – piękne zdjęcia ślubne w albumie

Kim jestem i jak wykonuję zdjęcia ślubne?

Uwiecznianiem ślubów zajmujemy się od kilku lat. Najczęściej w dniu ślubu towarzyszymy Parą Młodym już od momentu przygotowań. Wtedy jest czas na uwieńczenie detali takich jak obrączki, biżuteria Panny Młodej, bukiety, buty. Te wszystkie detale ślubne i niepozorne elementy uwiecznione na zdjęciach wspaniale wzbogacają reportaż ślubny i sprawiają, że staje się on kompletną i unikatową historią. Wierzymy, że to detale, które każda para wybiera zgodnie z własnym gustem i upodobaniami nadają indywidualny charakter temu wielkiemu wydarzeniu jakim jest ślub. Dlatego tak lubimy zdjęcia detali (zobacz wpis: zdjęcia detali ślubnych, plener ślubny w krakowie, fotografia ślubna stary folwark) , staramy się o nich nie zapominać wykonując zdjęcia w dniu ślubu i to właśnie czas przygotowań jest najlepszym momentem do uwiecznienia tych drobnych szczegółów. Przygotowania do ślubu to także najlepszy czas na wykonanie kilku zdjęć portretowych Panny Młodej. Tuż po wizycie u fryzjera i makijażystki, gdy makijaż jest najświeższy warto poświęcić 15-20 minut, na krótką sesję portretową z której powstanie kilka naprawdę wyjątkowych portretów.

fotografia ślubna leszno

Fotografia ślubna – w kościele lub urzędzie stanu cywilnego

Oczywiście bardzo ważnym etapem dnia ślubu jest ceremonia zaślubin, nie zależnie od tego czy ma ona miejsce w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego jest to zawsze podniosły i ważny moment. Podczas fotografowania skupiamy się przede wszystkim na przysiędze, ponieważ jest to kwintesencja ślubu. Oczywiście w miarę możliwości staramy się też uwieczniać gości weselnych i najbliższą rodzinę.

Zdjęcia ślubne na weselu – pierwszy taniec, tort i życzenia dla rodziców

Przyjęcie weselne to moment luzu, przed Parą Młodą jest jeszcze oczywiście ostatni stresujący element – jakim jest pierwszy taniec, a potem pozostaje tylko dobrze się bawić. Podczas przyjęcia weselnego skupiamy się przede wszystkim na tym co się dzieje na parkiecie. Nie wykonujemy zdjęć przy stołach gdy goście siedzą i jedzą – uważamy, że jest to moment mało atrakcyjny i raczej staramy się tego unikać. Podczas przyjęcia weselnego wykujemy także zdjęcia Pary Młodej z najbliższą rodziną, jednak jest to dodatkowy element i wykonujemy to tylko na życzenie Państwa Młodych.

zdjęcia ślubne leszno

Kiedy kończę pracę gdy pracuję jako Fotograf ślubny na Twoim ślubie?

Pracę w dniu ślubu kończymy między 24:00 a 01:00. Zazwyczaj o tej porze kończą się już oczepiny. Prosimy pary o to aby uzgodniły z orkiestrą i kuchnią czas w którym odbędą się oczepiny i uprzedziły wszystkie inne osoby pracujące nad prawą i organizacją ślubu, że fotografowie są obecni maksymalnie do 1 w nocy.  Limit czasu pracy wynika z tego, że niestety dłuższa praca jest ponad nasze siły. W brew pozorom jest to naprawdę ciężka praca, która wymaga nieustannego skupienia i pracy umysłowej, która na dodatek jest połączona z pracą fizyczną (posiadany przez nas sprzęt jest naprawdę bardzo ciężki). Po całym dniu pracy nad fotoreportażem ślubnym jesteśmy naprawdę zmęczeni, a zmęczenie wpływa na jakość zdjęć. Dłuższa nasza obecność podczas ślubu mija się z celem. Naszym celem jest uwiecznić ślub na zdjęciach, które będą ładne i które opowiedzą spójną historię. Praca po godzinie 1 w nocy nie przynosi zadowalających rezultatów. Poza tym po godzinie 24:00 goście też są zmęczeni, ich nastroje stają się często coraz bardziej szampańskie więc lepiej dać wtedy gościom więcej prywatności i pozwolić bawić się im bez obecności fotografa :).

Zapraszam do działu kontakt – „Pani Fotograf”

Zdecydowanie zależy nam na jakości zdjęć ślubnych i na tym żeby zdjęcia opowiadały spójną historie tego wyjątkowego dnia, mniejszą wagę przykładamy do ich ilości, uważamy, że mniej czasami znaczy lepiej. Napisz mi w prywatnej wiadomości jakie masz pomysły i oczekiwania wobec Twoich zdjęć ślubnych. Kiedy bierzecie ślub i gdzie on się będzie odbywał?

Cennik – usługi fotograficzne

Mieszkam w Głogowie i do Leszna mam blisko, nie będę doliczać dodatkowych kosztów dojazdu – ceny zależą w dużej mierze od tego ile chcecie mieć wydruków zdjęć, ile chcecie otrzymać albumów ze zdjęciami i czy fotograficzny plener ślubny zrealizujemy tego samego dnia co wesele czy umówimy się innego dnia na takie zdjęcia plenerowe.


pani fotograf Agnieszka Szczechowiak-SzenCześć, jestem Agnieszka i pracuję jako „Pani Fotograf” – zajmuję się fotografią ślubną i wideofilmowaniem ślubów.
Jeśli bierzesz ślub i szukasz fotografa to napisz do mnie lub zadzwoń, przestawię Ci moją ofertę. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne to zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć znajdziesz na blogu: pani fotograf blog ślubny – oraz na moim kanale na youtube i na facebooku:

Facebook: Pani Fotograf fotografia ślubna
Youtube: Pani Fotograf