Fotografia ślubna Zielona Góra – romantyczne zdjęcia ślubne

Witaj na mojej stronie, jestem „Panią Fotograf” i pracuję jako fotograf ślubny w Zielonej Górze i okolicach.

Zdjęcia ślubne to całość – zdjęcia z przygotowań, zdjęcia z drogi do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, fotografie z uroczystości (przysięgi) a potem cała reszta, czyli moment wyjścia z kościoła, składanie życzeń przez gości, droga na salę weselną itd. Oczywiście naszym zdaniem zdjęcia z reportażu ślubnego są bardzo ważne. Jednak zdjęcia ślubne z pleneru fotograficznego są wspaniałym uzupełnieniem zdjęć wykonanych podczas przygotowań, ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. Mówimy to nie tylko z perspektywy osób, które są fotografami ślubnymi, ale także z punktu widzenia osób które jakiś czas temu  same brały ślub i stały przed różnymi dylematami i sprawami „do ogarnięcia” w związku z organizacją własnego ślubu. Uważamy, że zdjęcia ślubne plenerowe są wręcz niezbędne żeby stworzyć piękną historię opowiadającą o Waszym ślubie.

Fotografia ślubna Zielona Góra

Zdjęcia z przysięgi małżeńskiej i wesela to oczywiste – ale co z plenerem?

Na pewno wybierając fotografa ślubnego zastanawiacie się też co z plenerem fotograficznym. Gdzie i kiedy go wykonać? Czy w ogóle warto sobie nim zawracać głowę, bo przecież najważniejsze są zdjęcia z dnia ślubu? Odnośnie tego kiedy wykonać plener ślubny to uważamy, że jeśli naprawdę dana para nie ma czasu ani ochoty na plener ślubny w innym dniu to możemy wykonać mini plener w dniu ślubu. Jego wykonanie zajmuje dosłownie 15-30 minut, wiec nie zostawicie swoich gości na bardzo długo samych. A w tym krótkim czasie powstanie kilka pięknych portretowych zdjęć, które wspaniale wzbogacą pozostałe zdjęcia wykonane w dniu ślubu.

Plener ślubny w inny dzień niż 'dzień ślubu

Oczywiście jeśli para ma czas i ochotę to jak najbardziej zachęcamy do pleneru w inny niż ślub dzień. Wtedy jest więcej czasu, nic nas nie goni, możemy zrealizować więcej pomysłów i na pewno na takim plenerze powstaje więcej zdjęć. Nie zależnie od tego czy plener jest w ten sam czy inny niż ślub dzień do każdego z nich się przygotowujemy. Spędzamy naprawdę sporo czasu przed plenerem ślubnym aby przemyśleć zdjęcia jakie chcemy wykonać, dlatego plenery w naszym wykonaniu przebiegają szybko i sprawnie.

zdjęcia ślubne zielona góra

Miejsce realizacji pleneru ślubnego – gdzie zrobimy ładne zdjęcia ślubne?

Jeśli chodzi o miejsce realizacji pleneru to jeśli jest on wykonywany w dniu ślubu, to aby nie tracić czasu wykonujemy go w pobliżu miejsca w którym odbywa się przyjęcie weselne. Zawsze znajdzie się jakieś ładne miejsce w którym można wykonać kilka zdjęć. Nie potrzebne są nam spektakularne widoki, zamki i pałace w tle. Preferujemy raczej ciasne kadry i zdecydowanie ważniejsze są dla nas osoby, które fotografujemy, a nie miejsce pleneru. Podobnie myślimy w przypadku plenerów wykonywanych w innym niż ślub dniu. Wybieramy raczej miejsca z dala od tłumów, aby pary mogły czuć się bardziej swobodnie i mniej się krępowały. Lubimy plenery na łonie natury w parkach, lasach na łąkach. Do centrum dużych miast zaglądamy raczej rzadko. Nie wykonujemy zdjęć ze spektakularnymi widokami krajobrazu, tak jak mówiłam preferujemy bardziej ciasne kadry i nie musimy jechać w odległe miejsca aby zrobić piękne zdjęcia.

fotograf ślubny zielona góra

Zdjęcia ślubne już gotowe w albumie – fotografia ślubna na wydruku

Uważamy także, że zdjęcia ślubne najlepiej prezentują się w tradycyjny albumie. Albumy wykonujemy dla każdej pary indywidualnie i staramy się aby były spójne i tworzyły piękną historię z tego wyjątkowego dnia. Poświęcamy wiele godzin na dobór zdjęć do albumu i komponujemy wszystko tak żeby do siebie pasowało. Przykładowy album możecie zobaczyć na filmie poniżej:

Cennik

Napisz do mnie 'gdzie i kiedy macie ślub’ – czy chcesz dostać zdjęcia w albumie, czy może tylko zdjęcia nagrane na płytę lub pendrive? Czy chcesz aby plener ślubny odbył się tego samego dnia co wesele czy w inny dzień? jak masz jakieś inne pytania, pomysły czy sugestie to pisz śmiało. wejdź do działu kontakt i wyślij mi wiadomość.


 

pani fotograf Agnieszka Szczechowiak-SzenJeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne jako wykonuję to zapraszam do kontaktu.
Napisz kiedy bierzesz ślub (gdzie i kiedy) – napisz też jakie fotografie najbardziej lubisz – na co zwracasz uwagę na zdjęciach – czy chcesz mieć zdjęcia wydrukowane w albumie, czy tylko dostać je na płycie?

Kontakt: Pani Fotograf Kontakt
Facebook: https://www.facebook.com/PaniFotograf.eu