Zdjęcia ślubne – Dolny śląsk – Fotograf na wesele

Fotografia ślubna Dolny Śląsk – województwo dolnośląskie

Realizuję sesje ślubne na terenie całego województwa. Możesz zaprosić mnie na swój ślub i wesele nawet jeśli mieszkasz dość daleko ode mnie. Jestem przyzwyczajona do tego, że odwiedzam pary młode w różnych zakątkach polski. Poza tym bardzo lubię podróżować i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Jeśli tylko znajdę czas to zwykle w następny dzień po weselu staram się trochę pozwiedzać miejscowość w której zawarliście związek małżeński.

Fotograf ślubny – na wesele – dolnośląskie – Zdjęcia ślubne mojego autorstwa

Moją fotografię ślubną charakteryzują dość ciasne kadry i mnogość detali. Zwracam uwagę na to w jaki sposób stoicie i jak wyglądacie na zdjęciach. Nawet gdy zdjęcie przedstawia to jak się nowożeńcy całują lub przytulają to poświęcam dużo uwagi na to, aby uchwycić to w taki sposób aby wszystko ładnie wyglądało. Myślę, też często robiąc zdjęcia w trakcie ślubu lub pleneru ślubnego o tym jak dane zdjęcie będzie się prezentowało w albumie ślubnym.Zobacz:

Fotograficzne plenery ślubne na terenie woj. dolnośląskiego (kilka wybranych):

W razie jakichkolwiek pytań wyślij do mnie wiadomość – możesz też kontaktować się telefonicznie lub poprzez Facebook

Jeśli przejrzysz moje portfolio zobaczysz, że mam bardzo dużo pomysłów na ciekawy plener i w różny sposób wykorzystują zastaną architekturę czy dostępne dekoracje. Uwzględniam też predyspozycje pary młodej i różne uwagi jakie mi dają przez zawarciem umowy o usługi fotograficzne. Dlatego zachęcam do kontaktu a także do oglądania moich filmów na youtube abyście mogli mnie lepiej poznać i abyście obejrzeli sobie na spokojnie wykonywane przeze mnie wcześniej prace dla różnych par młodych z całej Polski.
Zobacz: Cennik Fotografia ślubnego