Paulina i Sławek – filmowanie ślubu w Łodzi

Dzień dobry, dziś zapraszam Was na fragmenty filmu ślubnego Pauliny i Sławka, który wykonaliśmy dość dawno temu, ale jakoś tak wyszło, że nie miałam czasu na publikacje tego filmu na blogu.

Filmowanie ślubu w Łodzi

Ślub Pauliny i Sławka odbył się w Łodzi, choć tak naprawdę na filmie nie ma ujęć tego miasta. Zdecydowanie ciekawsza wydawała mi się historia Pauliny i Sławka, i to chcieliśmy pokazać na filmie. Historia o tym jak Para Młoda się poznała, jak wyglądały zaręczyny, jak przebiegały prace przygotowawcze do ślubu itp. jest motywem przewodnim filmów ślubnych, które realizujemy dla naszych klientów.

Paulina i Sławek zaprosili do udziału w filmie także swoich najbliższych. Członkowie rodziny i przyjaciele udzielili nam krótkich wywiadów i opowiadali ciekawe historie np. z dzieciństwa młodej pary. W związku  z tym, że przed obiektywami naszych aparatów wystąpiła dość liczna grupa gości weselnych przybyliśmy do Łodzi na dzień przed ślubem i już dzień wcześniej zaczęliśmy prace nad filmem. Bardzo często tak robimy, dzięki temu mamy szansę nagrać wiele ciekawych dodatkowych ujęć. W dniu ślubu bardzo często nie ma czasu ani możliwości na nagranie wywiadów z Parą Młodą i z gośćmi, nie mówiąc już o plenerze filmowym podczas którego wykonujemy dodatkowe ujęcia. Dlatego rozpoczęcie nagrywania przed ślubem jest naprawdę dobrym pomysłem.

Fragment filmu ślubnego – opowieść o zaręczynach

Niestety nie mogę Wam zaprezentować całości filmu ze ślubu, pokażę Wam tylko 2 fragmenty. Poniżej możecie zobaczyć i usłyszeć historię o tym jak przebiegały zaręczyny Pauliny i Sławka.

Najpierw na nagranie poprosiliśmy Paulinę i ona odpowiedziała nam na kilka pytań, następnie na te same pytania odpowiedział Sławek. Zatem para nie wiedziała co na dane pytania odpowiedziała druga połowa :), mogli to zobaczyć i usłyszeć dopiero w chwili otrzymania gotowego, zmontowanego filmu ślubnego.

Teledysk ślubny Pauliny i Sławka

Poniżej możecie zobaczyć fragment filmu ślubnego w postaci teledysku. Poza krótkimi wypowiedziami Pauliny i Sławka w tym fragmencie umieściliśmy także fragmenty przysięgi i przyjęcia weselnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *