Plener ślubny w zamku Grodziec

Plener ślubny w zamku Grodziec

Dziś zapraszam Was na plener ślubny Kingi i Pawła, który odbył się w Zamku Grodziec. Zamek ten jest bardzo ciekawym miejscem na plener ślubny i jeśli zajmujecie się fotografią ślubną lub planujecie swój plener ślubny jako para młoda warto wziąć pod uwagę możliwość robienia zdjęć własnie na terenie zamku Grodziec.

Jest on ciekawy przede wszystkim ze względu na to, że jest dość dobrze zachowany. Ale o wiele ciekawsze i ważniejsze jest to, że możecie po jego terenie poruszać się właściwie w sposób przez nikogo nie ograniczony. Nie ma na terenie zamku żadnych ochroniarzy, którzy mogą Was upominać i zagradzać dostęp do jakiegoś miejsca w których chcecie zrobić zdjęcie. Nie ma tam barierek, za które nie możecie wchodzić żeby zrobić zdjęcie. W każdym razie w dniu w którym my tam byliśmy panowała bardzo luźna i swobodna atmosfera więc całkiem swobodnie czuliśmy się na terenie zamku Grodziec i mogliśmy spokojnie eksplorować całą przestrzeń zamku w celach fotografii ślubnej.

Oczywiście jeśli chodzi o mój styl fotografowania, to zawsze moi klienci są na pierwszym miejscu i traktuję daną lokalizację jako dodatek do zdjęć i tło, a nie jako główny element który dominuje na każdym zdjęciu. Więc szukam raczej ciekawych elementów, które pozwolą mi opowiedzieć (poprzez zdjęcia z pleneru ślubnego) romantyczną historię pary młodej .

Zamek Grodziec powożony jest na Dolnym Śląsku, około 17 km od Złotoryi. Więcej informacji na temat zamku znajdziecie tu.

album ślubnyAlbum ślubnyplener ślubny z zamku Grodziecsesja ślubna Grodziecplener ślubny Grodziec zdjęcia ślubneplener w zamnkuzamek Grodziec fotograf ślubnyromantyczny plener Grodziecpani fotograf zdjęciaplener na zamkuzamek Grodziec sesja ślubnazamek Grodziec ślubplener ślubny w zamku Grodziecpani fotograf zdjęcia ślubne

Zdjęcia z pleneru w zamku Grodziec w albumie

Poniżej, na filmie możecie zobaczyć album ślubny Kingi i Pawła, który zawiera zarówno zdjęcia z reportażu ślubnego oraz oczywiście z pleneru ślubnego w zamku Grodziec. Powtarzam to już któryś z kolei raz: zdjęcia ślubne w tradycyjnym albumie prezentują się naprawdę pięknie i taki album to naprawdę świetna inwestycja, która umożliwia przeżywanie emocji związanych ze ślubem przez cały okres trwania małżeństwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *