Pani Fotograf przy pracy – czyli jak to jest zrobione? Film

Wydrukowane i oprawione zdjęcia to jeden z produktów, jaki możecie otrzymać od nas korzystając z usług fotografi ślubnej, narzeczeńskiej, rodzinnych sesji zdjęciowych itp. Do niedawna odpowiadając na maile i zapytania odnośnie naszej oferty fotograficznej korzystałam z opisu. Z tymi z Was, z którymi miałam okazję spotkać się osobiście np. podczas podpisywania umowy pokazywałam jak wyglądają takie oprawione zdjęcia. Jednak ze sporą częścią naszych klientów spotykam się dopiero w dniu realizacji zlecenia. Bardzo często nie mamy okazji na wcześniejsze spotkanie i pokazanie Wam jak mogą wyglądać takie zdjęcia. Wiem, że trudno  sobie wyobrazić jak gotowe zdjęcia mogą wyglądać, dlatego nakręciłam filmik dzięki któremu będziecie wiedzieli co możecie otrzymać od Pani Fotograf.

Zdjęcia, które w ten sposób oprawiamy drukujemy w formacie 15×21 cm na papierze kodak silk (jedwab) . Bardzo lubię ten papier i jego fakturę i zdjęcia drukuję tylko i wyłącznie na nim. Każde wydrukowane zdjęcie przyklejam do grubej kartki papieru w formacie A4, a następnie przyklejam do niej jasne passe-partout (czyli specjalnie wyciętą grubą kartonową ramkę). Tak oprawiony zestaw zdjęć jest pakowany w pudełko i wysyłany do klientów. Zresztą zobaczcie sami jak wygląd praca fotografa 🙂


oprawione zdjęcia dla Uli i Rafała

Pani Fotograf - jak to jest zrobione

 

Poza tak oprawionymi zdjęciami nasi klienci mają do wyboru jeszcze kilka innych opcji w jakich mogą otrzymać zdjęcia. Może to być tradycyjny album z czarnymi kartami, taki jak otrzymali Agnieszka i Wojtek, lub fotoksiążka. Oczywiście zdjęcia w formie cyfrowej umieszczane są na indywidualnie zaprojektowanej płycie.

W filmiku poniżej, który nakręciłam kilka miesięcy temu możecie zobaczyć fotoksiążkę, wdrukowane i oprawione zdjęcia jakie otrzymali rodzice kilku miesięcznej Julii, którzy skorzystali z naszej usługi fotografii rodzinnej.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *