Reportaż ślubny Kraków

O tej parze pisałam już na blogu dwukrotnie. Prezentowałam już na blogu mini plener ślubny, który wykonaliśmy w dniu ślubu oraz zdjęcia z pleneru na krakowskim Kazimierzu. Teraz przyszedł czas na prezentację reportażu ślubnego z tego krakowskiego ślubu. Agnieszka i Wojtek wzięli ślub w sierpniu 2013 roku  i muszę Wam powiedzieć, że był to ślub na którym w tym roku zrobiłam najwięcej zdjęć, po prostu nie mogłam się powstrzymać przed naciskaniem spustu migawki. Agnieszka i Wojtek zadbali o wiele detali, które sprawiły że ten ślub był naprawdę wyjątkowy. Z Agnieszką spotkałam się już o 9 rano na Kazimierzu, w salonie fryzjerskim FRYZOTEKA, dalsza część związana z przygotowaniami do ślubu miała miejsce w domu Agnieszki.  Ceremonia zaślubin odbyła się w małym kamiennym kościele pw. Najświętszego Salwatora w Krakowie. Przyjęcie weselne natomiast w pełnym uroku miejscu – ośrodku Złoty Dół. Lokalizacja tego miejsca była przepiękna,  do tego jedzenia było naprawdę przepyszne 🙂 .

Zdjęcia Pani Fotograf wykonane na ślubie Agnieszki i Wojtka ukazały się także na portalach poświęconych tematyce ślubnej welon & muszka oraz bridelle  , z czego ogromnie się cieszę 🙂 .

Pani Fotograf zdjęcia z przygotowań przygotowania do ślubu Kraków zdjęcia fotografia ślubna Kraków Pani fotograf zdjęcia ślubne Kraków reportaż z przyjęcia weselenego w Krakowie reportaż ze ślubu - zdjęia Pani Fotograf

Mini plener ślubny w dniu ślubu – reportaż ślubny Kraków – ośrodek ślubny Złoty Dół. Fotografie ślubne stylizowaliśmy na piknik.fotografia ślubna Kraków - Pani Fotograf

I na koniec kilka zdjęć przedstawiających to co możecie dostać jeśli skorzystacie z usług Pani Fotograf.  Oto co otrzymali Agnieszka i Wojtek: tradycyjny album z 40 czarnymi stronami, w którym znajdują się zdjęcia w formacie 15x21cm, poza tym oprawione w passe partout fotografie no i płyta DVD ze zdjęciami w formie cyfrowej. Poza tym otrzymali także dodatkową płytę ze zdjęciami ponieważ na ich weselu zrobiliśmy naprawdę mnóstwo zdjęć i jedna płyta wszystkich nie pomieściła.

pgotowy album ślubny albumy i fotoksiążki u Pani Fotograf

Jeszcze raz dziękuję Agnieszce i Wojtkowi za to, że nam zaufali i mogliśmy wykonać dla nich fotoreportaż ślubny, oraz za naprawdę świetną współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *