Reportaż ślubny Oli i Łukasza Warszawa

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami, więc robimy porządki i przeglądamy zawartość dysków. Mamy wiele zdjęć ze ślubów, których ze względu na brak czasu nie mieliśmy okazji zaprezentować tu na naszym blogu fotograficznym. Dziś nadrobimy zaległości i pokażemy trochę zdjęć ze ślubu Oli  Łukasza, który odbył się w zeszłym roku w Warszawie.

reportaż ślubny Oli i Łukasza

W jakiej formie Ola i Łukasz otrzymali zdjęcia ślubne?

Ola i Łukasz otrzymali zdjęcia w postaci plików JPG na pendrive umieszczonym w zaprojektowanym przez nas opakowaniu, poza tym dostali fotoksiążkę oraz wydrukowane zdjęcia, które oprawiliśmy w passe-partout. To jak wygląda taki zestaw możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Poniżej więcej zdjęć ze ślubu – fotoreportaż ślubny ze ślubu w Warszawie – Oli i Łukasza

Poniżej reportaż z przygotowań, ceremonii w kościele oraz przyjęcia weselnego. Zwróćcie szczególną uwagę  na dekorację sali – była genialna. Pod sufitem na przywieszonych pomalowanych na biało gałęziach wisiało całe mnóstwo pomponów oraz świeczki i małe wazoniki z goździkami. Każdy gość podczas przyjęcia weselnego otrzymał nietuzinkowego lizaka – bardzo fajny pomysł na podziękowanie dla gości.

przygotowania do ślubu zdjęciazdjęcia Pani Fotografwarszawa ślub przygotowaniareportaż 1detale ślubne warszawareportaż ślubny Pani Fotograf Warszawazdjęcia ślubne Warszawareportaż ślubny Warszawa 2detale ślubne zdjęciawarszawa przygotowania do ślubuślub 2zdjęcia z kościoła Warszawafotografia ślubna Warszawa 3reportaż ślubny warszawareportaż ze ślubu Warszawaceremonia zaślubin Warszawa fotografiaPani Fotograf wyjście z końciołaPani Fotograf zdjęcia ślubne przyjęcie weselne Warszawa fotografiainicjały na ślub literkidetale wystrojudetale ślubne fotografia ślubnafotograf na ślub Warszawasala weselna dekoracjeprzyjęcie ślubnezabawa weselna reportażzdjęcia ślubnereportaż z przyjęci weselnegozdjęcia ślubne Warszawa u Pani Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *