Plener ślubny w Wilanowie (Warszawa) – zdjęcia ślubne z motywem łódki

Witajcie ponownie! Wczoraj pokazywałam Wam reportaż ślubny, który wykonaliśmy dla Marceliny i Łukasza możecie go zobaczyć tu: zdjęcia ślubne Ostrowiec Świętokrzyski . Dziś natomiast chcę Wam pokazać zdjęcia z pleneru.

fotografia ślubna Warszawa Wilanów

Plener ślubny wykonaliśmy w Warszawie , w parku przy pałacu w Wilanowie.

Kilka słów o tym wyjątkowym plenerze ślubnym. Po pierwsze nie padało co mnie bardzo cieszyło i cieszy nadal 🙂 . Pogoda była niepewna, internetowe prognozy nie były zgodne co do tego czy w Warszawie będzie padać czy nie. Dodatkowo mieliśmy już niezbyt przyjemne doświadczenia podczas kręcenia filmiku narzeczeńskiego. W dzień w którym umówiliśmy się na nagranie zaczęło padać i musieliśmy zmienić plany co do scenerii w której kręciliśmy filmik z typowo plenerowej na balkonową. Tak, tak… filmik z podziękowania dla rodziców powstał na zadaszonym balkonie w warszawskim mieszkaniu Marceliny i Łukasza 🙂 . Trzeba być elastycznym i dostosowywać się do zmieniających się warunków środowiska bo jak mówił twórca teorii ewolucji Karol D. „przetrwają tylko najlepiej przystosowani, a nie najsilniejsi” (czy jakoś tak 😛 ).

Jednak jeśli chodzi o plener ślubny to bardzo zależało mi na tym aby pogoda była w miarę ładna ponieważ koncepcja pleneru była już dawno z góry ustalona i raczej trudno było by wykonać ją na balkonie. Już w jednym z pierwszych e-maili jakie napisała do mnie Marcelina przed rezerwacją terminu ślubnego było to, że chciała aby plener odbył się na łódce. Mi ten pomysł od razu się spodobał i nie miałam co do tego żadnych obiekcji. Dodatkowo postanowiłam wykorzystać także papierowe łódeczki i poniżej możecie zobaczyć jak zdjęcia wyszły.

Miejsce realizacji pleneru zaproponowała Panna Młoda i był to strzał w dziesiątkę! Plener ślubny wykonaliśmy w Warszawie , w parku przy pałacu w Wilanowie. Tam można było wypożyczyć łódkę! Dodatkowo jest tam mnóstwo różnych bardzo inspirujących fotografa ślubnego  zakątków. Teren parku i okolice pałacu są bardzo urozmaicone więc wszelakich aranżacji i pomysłów na plenerowe zdjęcia można tam zrealizować naprawdę wiele. Dla mnie takie miejsce ma ogromny plus bo nie należę do fotografów, którzy poświęcają godziny na przejazd z jednego  miejsca realizacji sesji zdjęciowej na drugie. Ja osobiście wolę poświęcać czas i energię na robienie zdjęć, a nie na dotarcie z jednego miejsca w Warszawie na drugie. Dla kogoś takiego jak ja, kto nie mieszka w Warszawie i bywa tam od czasu do czasu może być dość wyczerpującym przeżyciem 🙂 Dlatego pałac i park w Wilanowie stały się jednym z moich ulubionych miejsc na realizacją plenerów ślubnych w Warszawie.

plener ślubny w wilanowie z łódkami zdjęcia ślubne w Wilanowie warszawaPani Fotograf plener ślubny w WarszawiePani_Fotograf_fotografia ślubna WarszawaPani Fotograf_plener ślubnyfotograf ślubny Warszawa Wilanówfotograf ślubny Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *