22 sesje zdjęciowe w jeden dzień!

Uważaj o czym marzysz – bo Ci się spełni…

Od dłuższego czasu marzyła mi się wykonanie sesji zdjęciowych, podczas których mogłabym wykonać fotografie portretowe różnych kobiet. No i moje marzenie w pewną wrześniową sobotę się spełniło. Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” poprosiła mnie o wykonanie zdjęć podczas ostatnich zajęć dla uczestniczek projektu „Kuźnia Liderek czyli Inkubator Kapitału Społecznego”. W ostatnim dniu zajęć Liderki zajmowały się budowaniem własnego wizerunku. Na zajęciach praktycznych i teoretycznych dowiadywały się jak podkreślać swoje wdzięki prawidłowym makijażem oraz fryzurą.

Moim zadaniem podczas tego dnia było wykonanie zdjęć przed i po zajęciach. Wykonałam 22 mini sesje zdjęciowe jednego dnia! Było to dla mnie nie lada wyzwanie, gdyż po pierwsze chciałam wykonać zdjęcia sprawnie i szybko – każdej z uczestniczek chciałam poświęcić około 15 minut czasu i  dla każdej chciałam zrobić 4 różne zdjęcia.

Do dnia sesji zdjęciowych przygotowywałam się od dobrego tygodnia. Z pomocą przyszła mi Sue Bryce (uznana za najlepszego fotografa portretowego roku 2012), którą uwielbiam i która dzieli się swoją wiedzą z zakresu fotografii portretowej kobiet w szkoleniach na creativelive.  Dzięki temu, że powtórzyłam sobie wszystkie posiadane szkolenia z Sue oraz dzięki temu, że mój mąż (który asystował mi tego dnia podczas zdjęć) pozwolił na sobie przećwiczyć damskie pozy w stylu Glamour 🙂 Zdjęcia poszły dość sprawnie.

Dziś przedstawię Wam efekt 2 mini sesji – zdjęcia Ilony i Oli. Niebawem pojawią się kolejne zdjęcia.

 nowoczesny portret

fotografia portretowa

Muszę jeszcze dodać, że za fryzury były wykonane przez Panie fryzjerki z centrum Spa&Welnness w Wiechlicach (które mieści się w pięknym kompleksie pałacowym), a makijaże wykonywały  sobie same uczestniczki pod nadzorem Pań kosmetyczek z tegoż samego Spa.

Portret Glamour u Pani Fotograf

Pani Fotograf sesje portretowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *