Plener ślubny we Wrocławiu – Agnieszka i Dżafar

Witajcie w to jesienne popołudnie. Mam dziś dla Was porcję radosnych i romantycznych zdjęć z pleneru ślubnego Agnieszki i Dżafara, który odbył się we Wrocławiu nieco ponad miesiąc temu. Aż trudno mi uwierzyć, że tak niedawno na dworze było przyjemnie ciepło i słonecznie.

Agnieszkę i Dżafara osobiście poznaliśmy w dniu  ich ślubu – mieliśmy okazję wykonywać dla nich reportaż ślubny. W dniu ślubu co prawda pozostawiliśmy gości podczas przyjęcia weselnego na chwilkę i udaliśmy się na mini plener do parku Grabiszyńskiego (we Wrocławiu), jednak zdjęcia które widzicie poniżej zostały wykonane w niedzielę (na drugi dzień po ślubie). Realizacja ślubnej  sesji zdjęciowej nie obyła się bez małych utrudnień. Zarówno my jak i nasza cudowna para młoda mieliśmy małe kłopoty związane z dotarciem do centrum Wrocławia. Opóźnienie związane z rozpoczęciem pleneru ślubnego wynikało z tego, że w ową piękną słoneczną niedzielę wrocławskimi ulicami biegł maraton. Główne ulice Wrocławia były pozamykane, co nie do końca udało nam się przewidzieć i sporo czasu spędziliśmy w korku. Ostatecznie udało nam się spotkać i dalej plener przebiegł bez zakłóceń, a jego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Na plener ślubny uparzyłam sobie okolice Teatru Lalek oraz Ogród Staromiejski we Wrocławiu. Uwielbiam karuzelę we francuskim stylu, która UWAGA! jest otwarta jedynie wtedy kiedy nie pada deszcz 🙂 . To już chyba 4 plener filmowy lub fotograficzny jaki w części wykonaliśmy  właśnie przy tej karuzeli – ale co ja na to poradzę, że ją uwielbiam 🙂 i za każdym razem gdy jestem we Wrocławiu wybieram się w to urokliwe miejsce.

plener ślubny wrocław 1plener ślubny we Wrocławiukaruzerela we Wrocławiuzdjęcia ślubne we WrocławiuPani Fotograf we Wrocławiufotograf na ślub Wrocławzdjęcia ślubneogród staromiejski Wrocław plener ślubnykaruzela we francuskim styluPani Fotograffotografia ślubna Pani Fotografromantyczny plener ślubny we Wrocławiuplener ślubny WrocławPlener Agnieszki i DżafaraPani Fotograf zdjęcia ślubne Wrocławnajlepsze miejsce na plener ślubny Wrocławplenr ślubportret panny młodejpark staromiejski Wrocław ślub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *