Zdjęcia z zimowego ślubu Gosi i Jacka – Gdańsk i Koleczkowo


Witajcie! Dziś pokażę Wam trochę zdjęć z wyjątkowego ślubu Gosi i Jacka, który mieliśmy okazję uwieczniać na początku roku 2015. Co prawda każdy ślub na którym jesteśmy jest wyjątkowy, ale ten był szczególny ze względu na to, że został zorganizowany w nietypowej i mniej popularnej porze roku czyli zimie, tuż po świętach Bożego Narodzenie i Nowym Roku. Zatem atmosfera świąt była jeszcze mocno wyczuwalna. Podkreślały ją piękne żywe choinki oraz świąteczne dekoracje zwłaszcza na sali weselnej. Śniegu niestety nie było, ale może to i dobrze, dzięki temu bez większych problemów dotarliśmy do miejscowości w której odbywała się ta ślubna uroczystość.

  • Na ślub Gosi i Jacka wybraliśmy się do Gdańska, przejechaliśmy około 500 km, ale warto było pokonać tę drogę  aby być naocznym świadkiem tego wydarzenia.
  • Ślub odbył się w kościele świętego Mikołaja w Gdańsku,
  • a przyjęcie weselne miało miejsce w Folwarku Dajak w Koleczkowie (miejscowości położonej kilkanaście km za Gdańskiem). Folwark Dajak jest przepięknym miejscem, gdzie właściciele dbają o swoich gości i naprawdę zależy im na tym aby ich klienci byli zadowoleni. Dlatego jeśli ktoś z Was planuje ślub w Trójmieście lub okolicach to polecam i rekomenduję to miejsce bardzo gorąco (z tego co wiem rezerwacji trzeba dokonywać na dwa lata do przodu – ale naprawdę warto 🙂 ).

fotograf ślubny Gdańskfotograf na ślub gdańskpani fotograf zdjęcia ślubne gdańskpani fotograf zdjęcia ze ślubufotografia ślubna gdańsk przygotowaniafotografia ślubna gdańsk centrumreportaż ślubny Gdańskreportaż ślubny gdańsk przygotowaniafotografia ślubna 2fotografia ślubna 3fotografia ślubna Gdańsk makijażprzygotowania do ślubudetale ślubnedetale ślubne fotografia ślubna pani fotograffotografia ślubna pani fotograf2zdjęcia ślubne pan młodyślub Gdańsk zdjęcia samochódGdańsk fotograf na ślubkościół św mikołaja gdańskdominikanie gdańsk ślubdominikanie gdańsk zdjęcia ślubnefotografia ślubna kościół świętego mikołaja gdańskfotografia ślubna dominikanie w gdańskufotografia ślubna w gdańsku dominikanieślub w kościele św mikołaja gdańskkościół świętego mikołaja w gdańsku zdjęciafotografia ślubna kościół dominikanie gdańsk12folwark Dajak Gdańskfolwark dajak koleczkowofolwark dajak zdjęciadajak koleczkowo ślubfotografia ślubna gdańsk koleczkowogdańsk dajak fotograf ślubny16191823202221252624272881329303132

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *