Wspomnienia z Wrocławia

Robiąc porządki w plikach na komputerze trafiłam na stare zdjęcia z Wrocławia jakie zrobiliśmy dobrych kilka lat temu. W zamierzchłych czasach gdy dysponowaliśmy zupełnie innym sprzętem fotograficznym niż obecnie. Pamiętam tan stary aparat cyfrowy, który do super profesjonalnych nie należał  profesjonalnych nie należał, ale za to miał jedną podstawową pozytywną cechę – był lekki, mały i poręczny. Dlatego towarzyszyła nam prawie podczas każdego wyjścia z domu.

Właściwie nie powinnam mówić o nim w czasie przeszłym, bo jeszcze go mamy w posiadaniu i jest w pełni sprawny. Tylko jakoś nie wiem czemu odszedł do lamusa kiedy zaopatrzyliśmy się w nieco inny sprzęt. Muszę go reaktywować bo właściwie to całkiem fajne zdjęcia robił.

Poniżej kilka „starych” zdjęć przedstawiających Wrocław w nieco  innym, mniej komercyjnym świetle. Zwykły turysta raczej w niektóre z przedstawionych poniżej miejsc się nie wybiera, a szkoda bo mają one swój urok.

pozdrowienia z wrocławia

Wrocław 1 zdjęcie

ulica Miernicza Wrocław zdjęcie

Wrocław 2 zdjęcie

Wrocław 6 zdjęcie

Dworzec PKP przed remontem zdjęcie

plac Grunwaldzki zdjęcie

Impart zdjęcie

cmentarz Wrocław zdjęcie

I jeszcze kilka zdjęć z wrocławskich galerii sztuki, które polecam odwiedzać wszystkim przyjezdnym i stałym mieszkańcom Wrocławia.

galeria Entropia zdjęcie

galeria Wrocław 1 zdjęcie

wernisaż 1 zdjęcie

galeria Wrocław zdjęcie

Wrocław 3 zdjęcie

mieszkanie Gepperta wernisaż zdjęcie

mieszkanie Gepperta wernisaż 1 zdjęcie

mieszkanie Gepperta wernisaż 4 zdjęcie

mieszkanie Gepperta wernisaż 2 zdjęcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *