Inspiracje ślubne cz.1 – „Bridelle”

Znaczna część naszych klientów to narzeczeni, którzy każdą swoją wolną chwilę wkładają w organizacje ślubu. Zwłaszcza przyszłe Panny Młode są pochłonięte dobieraniem, przeglądaniem, mierzeniem, decydowaniem o tym jak ma wyglądać i przebiegać ten jeden z najważniejszych w ich życiu dni.

My też od czasu do czasu śledzimy ślubne klimaty. Dlatego postanowiliśmy stworzyć cykl poniedziałkowych artykułów, w których będzie można znaleźć źródło inspiracji ślubnych.

Dziś kilka słów o prasie związanej ze ślubem jaka jest dostępna na polskim rynku. Przeglądam od czasu do czasu tego typu czasopisma i powiem Wam, że nie można w nich znaleźć wielkich inspiracji dotyczących ślubnych trendów. Lepszym rozwiązaniem jest przeglądanie internetu. Istnieje kilka wartościowych portali oraz blogów poświęconych ślubom.

Dziś o jednym z nich jest blog: www.bridelle.pl, na który trafiłam dosłownie kilka dni temu. Znajdziecie tam masę reklam i prezentacji firm z branży ślubnej działających na polskim rynku oraz coś czego mi brakowało: online wedding magazine: www.brimag.pl – świetne źródło inspiracji z mnóstwem pięknych zdjęć.

Poniżej kilka świetnych moim zdaniem zestawów. Zestaw: tort, bukiet ślubny i zaproszenie – idealnie do siebie pasujące, w jednym klimacie, w jednym stylu.

inspiracje ślubne zdjęcie

dodatki ślubne zdjęcie

bridelle zdjęcie

dekoracje ślubne zdjęcie

magazyn bridelle inspirację na 2013

 Uwaga powyższe zdjęcia pochodzą z www.brimag.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *