Reportaż ślubny w Głogowie | Paulina i Szymon

Cześć, dziś zapraszam Was na reportaż ślubny z Głogowskiej Kolegiaty. Reportaż ten wykonaliśmy dla Pauliny i Szymona. To był naprawdę piękny i wyjątkowy ślub, który dostarczył uczestnikom wielu wzruszeń.

Nie da się ukryć, że Panna Młoda wyglądała w tym wyjątkowym dniu przepięknie. Czy ja to już mówiłam, że uwielbiam robić zdjęcia podczas przygotowań Panny Młodej? Bo w tym czasie jest okazja i czas na zrobienie pięknych zdjęć portretowych. Zdecydowanie przygotowania do ślubu to jeden z moich ulubionych etapów tego wielkiego dnia.

Reportaż ślubny w Głogowie – w głogowskiej kolegiacie

Tak jak wspominałam ślub Pauliny i Szymona miał miejsce w Głogowie, zarówno wszystkie przygotowania do ślubu jak i sama ceremonia jak i przyjęcie weselne odbyły się w tym mieście (swoją drogą Głogów to moje rodzinne miasto więc dlatego miło jest wykonywać reportaże ślubne w tym mieście 🙂 ) .

Nie ma co ukrywać, że pogoda w dniu ślubu zarówno nas jak i Parę Młodą oraz gości weselnych nie rozpieszczała. Na dworze było dość chłodno ale na szczęście atmosfera była gorąca i dobre humory mimo chłodnego wieczoru nas wszystkich nie opuszczały, więc udało nam się zrobić także mini plener tuż po zaślubinach i po wyjściu z kościoła (ślub miał miejsce w głogowskiej kolegiacie).

zegarprzygotowania do ślubuprzygotowania do ślubureportaż ślubny Głogówreportaż ślubnyfryzjer panny młodejobrączki ślubnebuty ślubnedodatki ślubnekolczykimakijaż ślubnymakijaż ślubny 2detale ślubnemakijaż ślubnydetale ślubne 2akcesoria do makijażu portret panny młodejportret panny młodej 2fotograf ślubny Głogówpanna młoda 3detal ślubnypan młodyprzygotowania pana młodegoprzygotowania pana młodegoprzygotowania do ślubu detale ślubne 4portret pana młodegoportret pana młodego 2przygotowania pana młodegosuknia ślubnaprzygotowania panny młodejfirst lookreportaż ślubny w Głogowiekolegiata w Głogowiekolegiata Głogówślub w kolegiaciereportaż ślubny 6Głogów kolegiataślub w kolegiacie w Głogowieobrączki ślubneceremonia ślubnaprzysięga ślubnareportaż ślubny w Głogowiebukiet ślubnyreportaż ślubny Głogów 56ślub w kolegiacie w Głogowiereportaż ślubny mini plener ślubnydekoracje ślubnedekoracje ślubne 2dekoracje ślubne 3pierwszy taniecreportaż ślubny pierwszy taniec 2pierwszy taniec 3przyjęcie weselnezabawa weselnaprzyjęcie weselne w Głogowieprzyjęcie weselneprzyjęcie weselne Głogówtort weselnytort na weselutort weselnyzespół weselnyprzyjęcie weselne sala Głogówreportaż ślubny Głogówoczepinyreportaż ślubny oczepinyoczepiny ślub

Dodam jeszcze, że dla nas (czyli fotografów ślubnych) był to ślub z przebojami. Ponieważ nasz samochód odmówił posłuszeństwa. Na szczęście Paulina i Szymon brali ślub w mieście, w którym aktualnie mieszkamy i zorganizowanie transportu zastępczego nie było aż takim wielkim wyzwaniem. Wszędzie dotarliśmy na czas i nic ważnego nas nie ominęło. A dla ciekawych co się zepsuło informacja – poszło wspomaganie kierownicy i samochód mógł jechać tylko i wyłącznie prosto. A dla wszystkich, którzy martwią się tym czy jesteśmy w stanie dotrzeć na ich ślub informacja: tak jesteśmy 🙂 samochód jest naprawiony i jesteśmy w pełni zmotoryzowani więc nie obawiajcie się, że nie będziemy w stanie do Was dojechać 🙂 .

mini plener Głogów

 

Jak wyglądają zdjęcia ślubne w albumie

Na filmie poniżej możecie zobaczyć jak się prezentują zdjęcia w tradycyjnym albumie ślubnym. Plener ślubny realizowaliśmy na terenie Kolorowych Jeziorek (ale na ten temat będzie osobna historia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *