Plener ślubny | Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich

Dzień dobry dziś zapraszam Was na plener ślubny wykonany na terenie kolorowych jeziorek dla  Pauliny i Szymona.

Podczas tego pleneru było naprawdę zimno, ale moja Para Młoda dzielnie znosiła pierwsze przymrozki. Oczywiście najciężej w sytuacji zimna i mrozu ma Panna Młoda, której strój ma pełnić przede wszystkim funkcje estetyczne a nie dobrze izolować i ogrzewać ciało podczas pleneru, dlatego to przede wszystkim Paulina zasługuje na słowa uznania i podziękowania, że udało jej się wytrzymać na dworze tych kilka godzin podczas pleneru ślubnego 🙂 .

Choć z drugiej strony, patrząc na niskie temperatury z punktu widzenia fotografa ślubnego to nie są one wcale takie złe. Pary Młode w takich sytuacjach chętnie się do siebie przytulają i nie trzeba ich do tego namawiać podczas ustawiania do zdjęć 🙂

Kolorowe jeziorka w Rudawach Janowickich – to idealne miejsce na plener ślubny ( Rudawski Park Krajobrazowy, Gmina Marciszów, dolnyśląsk)

Miejsce na plener ślubny dla Pauliny i Szymona wybraliśmy razem z nimi i zapadła szybko jednomyślna decyzja. To naprawdę wyjątkowe miejsce – te kilka Kolorowych Jeziorek. To urokliwe miejsce znajdujące się na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Nie jest to teren w 100% stworzony przez naturę, kiedyś bowiem na tym terenie znajdowała się kopalnia. Po zamknięciu kopalni w wyrobiskach zaczęła gromadzić się woda i tak powstały Kolorowe Jeziorka, które są świetnym miejscem do realizacji pleneru ślubnego. Jeśli szukacie inspirującego miejsca na plener ślubny lub po prostu jakiegoś ciekawego miejsca, które warto na terenie Dolnego Śląska odwiedzić to polecam Wam gorąco Kolorowe Jeziorka.
Plener ślubny kolorowe jeziorkaplener ślubnyplener ślubny rudawy janowickie kolorowe jeziorka

Ile trwała sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach?

Spacer po terenie kolorowych jeziorek podczas pleneru fotograficznego zajął nam około 3 godziny. W dzień pleneru nie obeszliśmy całego terenu i robienie zdjęć ograniczyliśmy jedynie do początkowych elementów trasy turystycznej i pierwszego purpurowego jeziorka. Było to związane przede wszystkim z tym, że w dzień pleneru na ścieżkach było sporo błota, a to dość mocno utrudnia poruszanie się po terenie. Poza tym zdjęcia plenerowe wykonywaliśmy w okresie kiedy dzień jest krótki i szybko robi się ciemno, więc najzwyczajniej w świecie nie mieliśmy czasu bardziej wnikliwe eksplorowanie tego terenu.

rudawy janowickie zdjęcia ślubnekolorowe jeziorka w rudawach janowickich plener ślubnyfotografia ślubna kolorowe jeziorka dolnyśląsk Pani Fotografkolorowe jeziorka w rudawach sesja ślubnasesja ślubna przy kolorowych jeziorkachfotografia ślubna kolorowe jeziorka w rudawach janowickichplener ślubny rudawy janowickiezdjęcia ślubne rudawy janowickie kolorowe jeziorkakolorowe jeziorka zdjęcia ślubneplener ślubny rudawy janowickie kolorowe jeziorkakolorowe jeziorka zdjęciepara młoda i zdjęcia ślubne przy kolorowych jeziorkachplener ślubny rudawa janowicka jeziorkakolorowe jeziorka panna młodaplener ślubny dolny śląsk rudawy janowickiepara młoda na plenerze ślubnych przy kolorowych jeziorkach

Film z wyjazdu do Kolorowych Jeziorek

Wcześniej, przed realizacją tego pleneru ślubnego wybraliśmy się do Kolorowych Jeziorek, żeby sprawdzić czy ten teren rokuje fotograficznie i żeby lepiej opracować plan działania podczas pleneru. Jeśli mam tylko taką możliwość to wolę pojechać przed plenerem ślubnym w dane miejsce i sprawdzić gdzie i jak mogę robić zdjęcia. Dzięki temu realizacja pleneru przebiega dużo sprawniej i szybciej. I właśnie podczas tego testowego wyjazdu, nagrałam krótki filmik na którym możecie zobaczyć jak Kolorowej Jeziorka wyglądają.

 

Album ślubny – zdjęcia ślubne z Kolorowych Jeziorek

Zdjęcia z pleneru ślubnego z Kolorowych Jeziorek zostały mieszczone w albumie ślubnym razem ze zdjęciami z reportażu ślubnego. Jak wygląda album ślubny Pauliny i Szymona możecie zobaczyć na filmie poniżej. A więcej zdjęć z reportażu ślubnego tej pary do obejrzenia w osobny wpisie reportaż ślubny w Głogowskiej Kolegiacie


Zobacz gdzie jeszcze robiłam plenery ślubne:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *